| emchristina a întrebat:

De ce noua oamenilor, ne este atat de greu sa ne exprimam sentimentele?!

Răspuns Câştigător
| dOody a răspuns:

Poate pentru ca ne este frica de un posibil refuz sau o posibila indepartare de persoana pentru care avem anumite sentimente; sau poate pentru simplul fapt, ca ceilalti ne-ar putea ironiza, ar putea rade de noi. Oricum, ar trebui sa ne aratam sentimentele indiferent de ceea ce spune sau nu lumea.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jack a răspuns:

De unde stii tu ca alte fiinte isi exprima sentimentele mai usorbatting eyelashes?
A ba inteleg cred ca te referi la iepuri thinking ca se inmultesc asa de repede thinking!
Interesantrolling on the floor

| MindExplode a răspuns:

Buna

Pentru ca sentimentul de frica si de refuz ne indeamna sa tinem sentimentele alaturi de noi si sa nu le putem impartasi.

Pahappy

| andrei a răspuns:

Dar ce animalele isi exprima sentimentele mai usor?

| iOana_2531 a răspuns:

Buna, pai, uite parerea mea, cred ca e si din cauza ca ti-e teama sa nu fi respins sau poate ca te va privi cu alti ochi persoana respectiva.