| raMLesS a întrebat:

De ce nu folositi tinder?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Prea mult sex.
Nu mai am timp de citit.

21 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Că e o prostie.Badoo-ul e mult peste, chiar de nu plăteşti pentru contul premium.

| doctorandus a răspuns:

Pentru că mai bine folosesc porno și nu iau nicio boală decât să iau covid sau HIV.

| raMLesS explică (pentru doctorandus):

De unde stii ca au covid sau hiv?

| doctorandus a răspuns (pentru raMLesS):

Păi asta e și problema, că nu știi.

| raMLesS explică (pentru doctorandus):

Daca stii sa te descurci, intr-o luna dai la buci laughing laughing
Pai si 20 matchuri sa primesti pe zi, in 10 zile ai 200 de fete, in 30 ai 600 de fete, din 600 e imposibil sa nu dai in 15-20 laughing
Asta vara era ploaie frate, numai stiam pe care sa o aleg. Si cand ii auzi pe unii ca internetul nu e bun, e na?

| TFL007 a răspuns (pentru raMLesS):

Bai poola daca arati ca ala din poza nu ma mira ca agati 300 de tarfe intr-o ora, nu mai veni tu pe aici sa te dai cu poola mare

| Sofer a răspuns:

Pentru ca nu am avut niciun rezultat bun cu el și femeile sunt tare fițoase acolo.

| raMLesS explică (pentru Sofer):

Pai sunt fitoase ca primesc mesaje de la sute de baieti.

| Sofer a răspuns (pentru raMLesS):

Ma refer la faptul ca nu am reușit sa fac match cu niciuna. Asa ca e inutila aplicația.

| raMLesS explică (pentru Sofer):

Pentru tine laughing Pe bune? Cu nici una? Cred ca problema e la tine.

| alexalx1234 a răspuns:

Sunt doar fete care se cred prințese chiar dacă sunt urâte ca naiba și pierzi bani aiurea pe abonamente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că majoritatea de pe Tinder sunt parasute. Când văd ce poze pun, mă ia cu groaza.
Singurele aplicații ce mi se par okey sunt connected2me, OmeTv și TPU.

| raMLesS explică (pentru anonim_4396):

Nu esti obligat sa le dai swipe dreapta... OmeTv mi se pare un loc unde se aduna toate gunoaiele umane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce as folosi?

| raMLesS explică (pentru anonim_4396):

Pai tu sa-mi spui... care e parerea ta despre aplicatie si de ce?

| TFL007 a răspuns:

Serios tinder, fara sa te jignesc dar tu faci pe prostul cu noi intreband asa ceva?

| raMLesS explică (pentru TFL007):

"Serios tinder, fara sa te jignesc dar tu faci pe prostul cu noi intreband asa ceva?"
Tu faci pe prostul cu mine vorbind despre o aplicatie pe care nu ai folosit-o. Daca vorbesti doar din auzite, nu vad care-i rostul comentariului tau.
Avand prejudecati despre ceva ce nu cunosti, asta spune multe despre tine.

| TFL007 a răspuns (pentru raMLesS):

Am folosit-o, n-am avut un match in 5 luni de folosinta, e vorba 100% de cum arati, ce e sub 6 il faci degeaba

| alexalx1234 a răspuns (pentru TFL007):

Eu am avut vreo 6 match-uri. Toate erau fete de bani gata cu arfe de divă care nici nu răspund la mesaje. E de rău Tinder

| Maly29 a răspuns:

Eu asa l-am gasit pe fostul meu prieten (un tip super fain, linistit, cu care am avut o relatie de 10 luni).
Pe viitor nu zic ca nu o sa-l mai folosesc, dar nu ma simt pregatita de asa ceva
Un mare minus consta in percepția masculină, ce asociază primitiv ca tinder=sex s-a.

| anonym3546 a răspuns:

Îl folosesc de 2 luni pe cel premium și am avut 2 compatibilități și nu că aș avea cine știe ce standarde vie sa fie? măcar