| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

De ce nu il pot uita...am fost impreuna cu el 2 luni...am inceput sa nu-i mai duc dorul dar am fost sambata seara la discoteca sh m-am intalnit q el... am simtit un fior cand l-am vazut...ne-am sarutat...ne-am inbratisat...chestii d astea...am stat cu el pana la 1:30 noaptea... m-a condus acasa... duminika seara iarasi m-am intalnit cu el sh din nou am stat impreuna...inainte cu 5 zile i-am trimis un mesaj k il urasc sh mai bine nu il cunosteam. a doua zi vb cu el la telefon sh imi zice : sa nu mai trimiti mesaje d alea ca era sa fac infarct... eu i-am zis : hai sa ne impakam... el: nu pot pentru ca acum sunt cu o nebuna sh trebuie sa scap d ea sh o sa mai vedem...am inteles chestia asta...sh m-am hotarat sa astept dar azi prietena mea mi-a zis ca el nu tine la mine...acum nu stiu c sa mai cred... ajutati-ma sh p mine...va rog...multumesc...

9 răspunsuri:
| adiuca a răspuns:

Eu nu am deloc incredere in prietene... multe sunt invidioase sau altelewinking iar prieteniile adevarate sunt rarewinking... nu te lua dupa lume vezi cum decurg lucrurile bafta :*:*

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ explică:

Dar fostul meu prieten vorbeste mult cu prietena mea...adica este cea mai buna prietena a lui dupa mine...sh i zice tot...toti au zis ca el tine la mine numai ea zice ca isi bate joc de mine...probabil i invidioassa pentru ca nu se intelege prea bine cu prietenul ei sh ala se mai da la mine dintre ea si nu-i place... i normal...

| knnight a răspuns:

Buna...eu zic sa lasi baiatu asta... orkm e prea mare si tu minora...cat despre prietena poate a zis asa sa ti faca raw,,,, daca sta si ea cu el, sau chiar il place...eu zic ca si fost si esti rezerva pentru el
numai bine Doryanwinking

| knnight a răspuns:

Buna.........eu zik sa lasi baiatu asta........orkm e prea mare si tu minora...cat despre prietena poate a zis asha sa ti faca raw,,,,daca sta si ea cu el,sau chiar il place....eu zik ca si fost si esti rezerva pt el
numai bn Doryanwinking

| speranza24 a răspuns:

Angel fa ceea ce simti, dar pentru nimeni nu merita sa suferi, prieteni iti pot spune multe, dar tu esti singura pers in gradul sa decida ce trebuie sa faci in aceasta poveste, daca iti place, si simti ca si el te place, atunci asteapta sa vezi ce se-ntampla, dar sfatul meu e ca indiferent ce o sa faca el, tu gandeste'te la ce e mai bine pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu ai incredere in prietena respectiva... poate a zis-o din invidie sau din rautate...mai asteapta un pic...winking...vezi ce zice prietenul tau...si ai incredere in tine...SUCCESkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata mea..in aceeasi situati sunt si eu ca tine ia id meu sa vb potin rocarytza_rocarytza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...eu zic sa lasi baiatu asta...mai st si alti...si orkm el e mare si tu minora... iar cat despre prietena poate a zis asa sa fac raw, si poate sta ea cu el, sau poate chiar ii place si ei... acum depinde de tine ce vei face
numai bine doryanwinking

| passion a răspuns:

Cred ca "prietena" ta e invidioasa si nu isi doreste sa va impacati. Vorbeste cu el si acordai o ultima sansa, dar spune-i ca e ultima. Si eu ma aflu intr-o situatie asemanatoare dar un pic mai complicata si nu stiu ce sa fac. BAFTA!:*