| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

stiu ca vam inebunit cu intrebarile mele...cu fostul meu prieten.etc...ieri m-am intalnit iarasi q el...tokmai s-a despartit d prietena lui...sh s-a dat din nou la mine... m-a sarutat... m-a imbratisat...etc...am stat toata ziua q el sh ma privea tot timpul sh ma saruta...seara m-a adus pana acasa...sh dupa c a plecat m-a sunat sh a zis sa ne impakam k el tine mult la mine sh o sa vorbeaska cu maika-mea sa ma lase sa fiu q el...sh tot c isi doreste p lumea asta sa fie cu mine...nu i-am dat niciun raspuns... m-a sunat mai inkolo sh a tot insistat...pana la urma am zis da... acum el este plecat undeva sh acolo nu are semnal...nici net...sh mi-e dor d el...am zis ca nu mi mai pasa d el dar cand l-am vazut sh m-a sarutat mi-am adus aminte d momentele petrekute impreuna sh mi-am dat seama k inca il iubesc mult...

15 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Esti fetita de rezervá.esti multumitá? thinking

| liz23 a răspuns:

Asta se numeste solutie de rezerva...cand ceva se rupe intr-o relatie, urmele raman.Niste cuvinte poate spune oricine, iar cu cateva fraze frumoase si un sarut te-a recucerit... poti sa te impaci dar el ce a facut sa merite?

| Georgiana2905 a răspuns:

Cati ani are prietenul tau? Interesant ca abia acum si-a amintit de tine, abia acum duoa despartirea de prietena, acum fosta. Esti sigura ca e chiar asa cum zice el? Ori si-a dat seama ca esti mai buna ca fosta ori esti fetita de rezerva cum afirma si nony. Grija mare. Odata indragostita nu mai vezi lucrurile in claritatea lor. Nu te increde prea tare. Redescopera-l pentru ca altfel tu esti cea care va avea de suferit.

| byenkutzyk a răspuns:

Pai daca s-a despartit de prietena lui poate a facut-o sa se impace cu tine... S-au poate ca nu s-au despartit definitivtongue... Vorbeste cu el si intreaba-l daca e sigur ca vrea sa fie doar cu tinewinkingDaca mai vrea ceva serios...Si daca crezi ca merita sa te impaci cu el fa-o! Dar o data ce v-ati despartit...Numai tu stii de ce v-ati despartittongueSi daca totusi tinea la tine nu trebuia sa isi mai faca alta prietena... Putea sa stea dupa tine ca din cate observ inca mai tii si tu la el si nu cred ca il refuzaiwinkingSau daca nu putea sa stea singur un timp ca nu mureatongueAsa isi dadea seama de ceea ce simte nu stand cu altalaughing... Dar e decizia ta daca vei mai sta cu el sau daca nu! Sper sa faci o alegere buna! Succes!kiss

Răspuns utilizator avertizat
| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ explică:

Poi da... s-a despartit d ea sa se impace cu mine

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ explică:

@kathessa...scriu cu 'k' pentru ca asa m-am obisnuit...

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ explică:

Sh nu vam intrebat nimik....doar vreau sa stiu parerea voastra

| kathessa a răspuns:

Draga mea, de ce scrii cu "k"? Ce are lima romana asta de o jumuliti asa? Vrei doar sa fii interesanta? Sau ai crescut si ai uitat sa scrii?
Si, de fapt, ce ne-ai intrebat?

| madalin094 a răspuns:

happy waw pai nu e rau poate chiar te iubeste... dar fi atenta la urmatoarea lui greseala sti la adoua sansa trebuie sa fi foarte atentawinking Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si atunci? Care e problema? Impaca-te cu el si accepta-l din nou. Nu da cu piciorul acum cat ai ocazia asta de a fi iar impreuna. Daca a venit la tine inseamna ca a realizat ca tu esti importanta pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cealalta fata nu ti-ai amintit ca simte ceva apropiat de ce ai simtit tu cind s-a despartit de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaai ce romantic. puteam sa-ti spun si eu ca asa o sa se intample. da eu stiu si mai departe.tot asa ii spune si celeilalte.pana reuseste cu amandoua ce sia propus si dupa aia alta la rand.doamne ce le merge unora.cu o lacrima si un sarut. se satura de f...vai ce era sa scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. eu te sfatuiesc sa te impeci cu el si sa nu mai asculti de lumea rea care va vrea raul. inseamna va iubiti, si tu il iubesti si el te iubeste pe tine. e important ca v-ati dat seama ca nu puteti sta unul fara celalalt
sa va iubiti mult pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii la varsta asta nu pot sta singuri, au nevoie sa fie mereu cu cineva. S-a despartit de prietena lui, erai la indemana si si-a incercat norocul. Faci cum crezi, cum simti dar sunt curioasa cat va dura pana va gasi o noutate. Sa vii sa ne spui. Sa, nu uit, vroiai sa ne intrebi ceva sau doar ai vrut sa te bucuri de revenirea lui alaturi de noi? Si despre scris...ar fi bine sa te obisnuiesti sa scrii normal fara k si j etc. La scoala tot asa scrii? Sau la bacalaureat? Nu ar trebui sa maltratezi limba.