| ciuly4u a întrebat:

De ce nu imi merg emoticoanele la yahoo messenger 11, 5? Am instalat versiunea noua, imi apar cele 3 pagini cu emoticoane dar cand vreau sa le trimit nu merge, pur si simplu nu se trimit cand dau send sau enter, indiferent ca le scriu sau le selectez cu mouse`ul.Ma poate ajuta cineva? scuze categoria da e cea mai vizionata...

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

E ceva ce nu le permite, eu zic sa reinstalezi inca odata Messenger 11, sigur va merge!