| anonima01 a întrebat:

Hey.TPU! Am si eu o problema cu emoticoanele de pe mess, mi-am pus o versiune noua unde am mai multe emoticoane insa nu merg.Cand vreau sa le trimit imi apar acolo jos unde scriu ce vreau sa trimit insa daca nu am nimic scris e doar emoticonu si dau send nu mi-l ia in considerare iar daca am si ceva scris imi apare ce am scris da emoticonu nu. Ce sa fac? Funda cine ma ajuta.

3 răspunsuri:
| Lipsa47 a răspuns:

Poi nu sunt bune emoticurile sau nu le-ai luat pentru versiunea de mess pe care o ai, si inca ceva trebuie sa le instaleze si cei din lista ta ca sa le vada (dar vezi ca chestiile astea sunt cele mai virusta ai grija)

| anonima01 explică (pentru Lipsa47):

Le-am luat de pe yahoo messenger, si odata cu ele mi s-a instalat si o versiune noua de mess.

| Doηηa a răspuns:

Dezactivează sweetIM!
O să meargă.