| Mrvoš_Dejan_1995 a întrebat:

De ce nu ma pot termina în timpul partidei de sex? Am încercat sa o fac si in jur de o ora și tot nimic... nu mai știu ce sa fac am încercat sa nu ma masturbez și nimic, dar când ma masturbez in 5-10 minute sunt gata

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e de bine, nu? happy

| Marius22222222222 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e de bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Cei mai mulți se plâng că durează prea puțin, din această cauză neputându-se sincroniza cu partenerele...

| Marius22222222222 a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine partenera are de asteptat mult si bine pana termin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Mă bucur, dar nu te-am întrebat.winking

| Hollyg a răspuns:

De multe ori nu cantitatea ci calitatea conteaza. Asa ca degeaba o ora daca nu este pe placul tău, in schimb te satisfaci singur pentru ca stii exact cat de repede sau unde sa daiwinking