| Lycanum a întrebat:

De ce nu pot s-o insel? Imi iubesc foarte mult iubita mea. SI oricind am ocazia sa ma duc cu altele mereu ceva ma opreste. imi zic ca nu e bine si nu fac prostii. Ma gindesc oare gindeste si ea la fel ca mine?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Prostiile de genul acesta se platesc, si nu e ieftin deloc.
o iubesti si asta te opreste.gandul ca ea are incredere in tine.si plus de asta relatia voastra merge bine, altfel deja ai fi cautat la alta ce nu iti poate ea oferi.
tu zici ca o iubesti.gandeste-te daca o simpla atratie sau un capriciu merita sa renunti la iubirea ei.
va trebui sa renunti pentru ca lucrurile acestea nu merg la nesfarsit si la un moment dat ea va afla ce ai facut si atunci totul se va termina.

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Tinere,sa nu faci prostii ca nu-i frumos. Oricum prostia se plateste.

| SociallyDepressed a răspuns:

Daca te iubeste la fel de mult cum o iubesti tu pe ea sigur gandeste ca tine big grin

| NimenixD a răspuns:

Dacă o iubeşti atunci nu face prostii; o3. Nu are rost să pierzi persoana pe care o iubeşti doar pentru " o aventură " laughing. Stai în banca ta şi vei vedea că va fi bine xD.
" De ce nu pot s-o înşel? " Dar ce, ar trebui să o faci? laughing. Atunci când ştii că iubeşti o persoană aşa de mult, cum spui tu, nu ar trebui să te gândeşti la înşelat.

| Blondda a răspuns:

De ce ar trebui sa poti? De ce gandesti asa tampit? Daca ea si.ar pune aceeasi intrebare si tu ai afla ce ai spune? straight face Gandesti al dracu de tampit.straight face Poate nu merita sa o inseli. Iubeste.o si atat. Sper ca te.am ajutat.happy