| Lain a întrebat:

Salut la toti.Eu am 20 de ani invat sunt cum se cade,nu beau,nu fumez,in general sunt un bun Baiat,Intr-o buna zi m-am indragostit foarte mult de profesoara mea de limba Romana am tinul in taina doi ani dupa care i-am spus tot dar e cam tirziu ca se casatorise,Iata acum este casatorita,are un copil dar eu tot o mai iubesc si mereu vorbim ore nenumarate pe Net sau pe telefon,De multe ori imi cere ajutorul meu si eu o ajut cum pot mai bine, cind are ceva imi spune primul mine da nu la sotul ei.Chiar cind era in spital am vizitat-o de multe ori si acasa am fost de multe ori insa nu sti de asata sotul ei nimic,Simt ca nu pot fara iubita mea profesoara mereu ma gindesc la ea,mereu ii scriu si imi raspunde...Dar nu stiu un lucru oare chiar ma iubeste si ea pe mine ca si eu pe dinsa, Voi amicii mei Stimati cum puteti sa ma ajutati? Dau FUNDa

Răspuns Câştigător
| stef112 a răspuns:

Frate e o problema delicata. adica ea chiar daca te-ar iubi nu cred ca ar rupe casnicia. adica daca nu avea copil era ok dar asa. succes

| Lain explică (pentru stef112):

Deci..nu trebuie sa rupa sarcina ca deja are copilul.Multumesc Frate pentru sfat! dar nu se impaca deloc cu sotul ei mereu se cearta si ma suna pe mine, cred ca merita sa nu ma las de ea, Iata si acum am scris-o pe facebook si imi raspunde imi spune noapte buna mereu si buna dimineata si mai toata ziua o scriu si cind suntem la lectie tot ne scrim, numai ca ea preda tema la alte clasa da eu sunt elev si am alte lectii dar tot ma invata si pe mine si o scriu non-stop.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca esti la facultate daca ai 20 de ani.Cauta-ti una de varsta ta.Nu strica o casnicie care poate merge bine.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Urata situatie!
Incearca sa nu o mai cauti. Sa nu o lasi mai moale. Este casatorita, are copil. Asta e, e greu sa fiti impreuna + ca nu stii sigur daca te iubeste sau nu.Mai are si un copil... Fii cu capul pe umeri si las-o daca va afla sotul ei probabil ca va fi mai rau. Esti tanar, ai toata viata inainte.
*-*

| ComatoseWine a răspuns:

Ce treaba are faptul ca esti baiat bun faptul ca iti place profa? Nu te mai gandi la ea.E casatorita! Vezi-ti de ale tale.Esti tanar.

| cristiiiiiii a răspuns:

Traieste-ti frate viata! Doamneeee... urate copilarii a-ti avut unii, profund marcate de evenimente neplacute!

| LittleEndian a răspuns:

Un prieten a patit la fel. Ea era profa de mate, tot maritata + copil. Vorbeau pe net ore in sir. Pana la urma, n-a iesit nimic: si-a dat si el seama ca ea vroia doar putina sare si piper, dar tot acasa la barbat se intoarce... ca plange ala micu!
In rest, ce sa zic... asta nu inseamna ca si tu vei pati la fel, dar e bine de stiut. Succes!winking

| Hope1089 a răspuns:

Pai cati ani are profa ta?

| Lain explică (pentru Hope1089):

24 are profa mea da eu 20

| Adela_Muntean_1997 a răspuns:

Dementule ssuuggii ppuullaa.

| unknownn a răspuns (pentru Adela_Muntean_1997):

Tu vorbestilaughing?

| Lain explică (pentru Adela_Muntean_1997):

Ce proaste mai sunt pe nte, RUSINE FA OAIO, SAI SPUI ASA LU MATA!