| anonim_4396 a întrebat:

De ce numai exista dragoste adevarata?
Majoritatea stau pe interese, vor ca baietii sa aiba bani/servici bun, ba chiar bunuri materiale.
Oare asta e Romania si Intreaga Lume?

2 răspunsuri:
| ServanaAtoni a răspuns:

Dar exista!
majoritatea sunt asa pentru ca oamenii nu mai sunt oameni, pentru ca au impresia ca daca se indeparteaza de natura lor sunt mai.altfel.
ei nu-si dau seama ce pierd...nu pana in ultimele clipe de viata, uneori nici atunci.
nu toata lumea e asa, nu toata lumea e materialista si rea, dar in ritmul asta pana la urma va fi... din pacate

love & peace

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu cum stai, pe interese, ori sub interese?