| Seducatorul a întrebat:

Exista sex fara interes(bani, bunuri materiale)?

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sigur ca exista, se numeste dragoste.

| irina20 a răspuns:

Da exista!
Intre doua persoane care se iubesc.

| upendo a răspuns:

Sa faci sex, lipsit de interes, nu este posibil..ramane sa faci dragoste insa...happy

| neutrino a răspuns:

Interes mereu exista: hormonal, sentimental si/sau material. Sau faci sex pentru ca asa e cool.

| Oana92 a răspuns:

Da, sex pentru placere!

| OhGodWhy a răspuns:

Da de placere.
Pe mine nu mar deranja sincer 0_0

| L7w7n7d7 a răspuns:

Interes nu înseamnă neapărat bani,bunuri materiale.
Şi normal că nu există. Ai un interes,interesul de a o face pe parteneră să se simtă bine, pentru a se simţi el bine, etc...
Dacă n-ar exista nici-un interes ar însemna că faci degeaba, pentru nimic. Nimeni nu face sex pentru nimic. Şi acest lucru e universal valabil, nu doar în cazul acesta.

| Dianatips a răspuns:

Da!

| SladeWilson a răspuns:

Da, exista.

Răspuns utilizator avertizat
| 93Silviu93 a răspuns:

Sper...

| Anca16188 a răspuns:

DA! Normal ca exista..nu la toata lumea, dar exista

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Da exista si aceea se numeste dragoste pura big grin

| Catalin88xyz a răspuns:

Pai sa lamurim mai intai ca sunt 2 ramuri ale sexului diferite. 1)Sexul pe bani, bunuri materiale, servicii la noi in tara se numeste prostitutie, in Olanda de exemplu care este o tara civilizata se numeste ''loc de munca''. 2.Sexul dezinteresat care il practici cu prietena, gagica, nevasta din placere, dragoste si nevoie, deci exista. happy

| bengalezuxxx a răspuns:

Da de placere

| Psih0l0oguL a răspuns:

Da, din placerelaughing) depinde si cat de bine o duci cu finantele