| cristian98 a întrebat:

De ce o doare pe partenera mea de fiecare data cand facem sex?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Lipsa lubrifierii,tandretii,iubirii, grijii tale, virginitatea abia pierduta.

| Ecea a răspuns:

Foarte probabil nu ii place.
Incearca si tu ceva nou si o sa vezi ca nu o sa o mai doara.

| anonima9876 a răspuns:

Incearca ca preludiul sa fie mai lung, si cauza durerii cred ca este asta, deoarece preludiul nu este foarte lung, ea nu este excitata suficient si nu se uda ca sa zic asa si penetrarea este putin fortata.Primele 3 sau 4 ori este mai dureros la inceput (cel putin la unele persoane) asa ca nu-ti mai face atatea grij doar relaxativa si simtitiva bine :X:X:X

| Buzzy a răspuns:

Cristian am un fast prietenesc...am observat ca usernameul tau este cristian98...iar numaral 98 este probabil prescurtarea anului in care te-ai nascut asta insemnand ca ai 13-14 ani.deci e putin probabil sa fi intretinut un act sexual la varsta ta.big grin

P.S--Nu impresionezi pe nimeni daca zici ca ai facut acest lucru

| cristian98 explică (pentru Buzzy):

Multumesc pentru nimic buzzy

| Mmembru a răspuns:

O ai prea mica si nu reusesti sa-i rupi himenul laughing