| Summoning a întrebat:

De ce o fata se uita mereu la mine daca ea are prieten si ma ignora?

14 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Asa se simte mai frumoasa,mai importanta.
Incerca sa te inebuneasca, sa te faca s-o doreesti si mereu s-o cauti cu privirea!
a avea prieten nu neaparat insemna iubire! poate fi si vorba de frica de a ramane singur!
In concret, nu stiu sigur dc o face, ti-am scris cateva argumente! incearca s-o ignori si tu, cu cat o faci mai mult cu atat se oftica mai tare!
Succes!

| mona a răspuns:

Ii cam fuge mintea la tine, te place

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu ti s-a intamplat niciodata sa privesti o persoana si sa te gandesti in alta parte?
Poate fii o varianta!
Cert este ca-i place ce vede, probabil ii esti simpatic, ori ii amintesti de cineva important!
Sunt atatea variante.

| Alexandru0007 a răspuns:

Ori se uita la tine ori te ignora? poate ii place cum te imbraci sau atitudinea ta, nu neaparat sa fii iubitul ei

| neutrino a răspuns:

Pentru a se convinge ca ignora pe cine trebuie. Probabil ca ai insistat atunci cand nu trebuia.

| Azµre a răspuns:

Te simpatizează atâta tot!

| HouseHouse a răspuns:

Bun exista 2 variante.
1-Vrea sa il faca gelos pe ala cu ajutorul tau.
2-O sa se desparta de ala in maxim 1 sapt pentru ca te place dar cum tu nu faci nimic(timiditatea) nu o sa se intample.

PS: Megi la ea si intreab-o dc se uita
Tu:Am ceva pe fata? Dc te uiti asa insistent(incepi sa razi)
Daca rade clar de placebig grin

| Unstopable a răspuns:

E chioamba

| WhatDăFack a răspuns:

Posibil să-i placă de tine, dar nu e chiar aşa sigur.big grin

| alkhymeia a răspuns:

Vrea in 3

| syv12345 a răspuns:

Ii place de tine.Arati bine.

| Raduuuuu a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, nu i-am dat atentie vreo 3 luni si apoi i-am zis buna pe net... dupa ce am vorbit o jumatate de ora mi-a zis ca nu isi da seama de ce nu am vorbit cu ea mai devreme...dar bineinteles nu trebuie sa fie asta motivul de fiecare data.

| P1dgey a răspuns:

Te Placewinking

| principes a răspuns:

Se uita la tine pentru ca esti simpatic, te ignora deoarece are prieten si il iubeste, probapil