| ice155 a întrebat:

am 16 ani imi place foarte mult de o fata, dar ea pe mine ma ignora si nu ma place ajutati-ma cu un sfat cum sa procedez, si pe linga asta ea il place pe un prieten de al meu, prietenul stie ca eu o plac dar ea ma ignora mereu si nu stiu cum sa procedezi? si pe linga asta ea stie ca imi place de ea dar oricum simt ca nu am sanse, sunt strivit si nu stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu te place nu o poti forta sa aiba sentimente fata de tine si sincer nu cred ca in cazul de fata ai vreo sansa

| ice155 explică (pentru mona):

Nici nu am avut in cap sa fortezi, poate cu timpul se va mai schimba ceva