| JustMeCata a întrebat:

De ce oare am sfârcurile umflate? Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Daca te aflii la pubertate e normal sa le ai umflate.Ti se va forma "piatra" la ele.Banuiesc ca acum te si dor, o sa iti treaca in ceva timp! Asta depinde si de cati ani ai 12-16.

| BAIATUL a răspuns:

Salut! Pai ma frate asa am inteles si eu ca se intampla la baieti pe la 11-13-14 ani se spune ca atunci in corpul tau se formeaza sperma adica (daca)o faci cu o fata neprotejat o poto lasa insarcinata. FUNDA?

| aLeqSmiL3 a răspuns:

Mah si eu am 14 ani si am sfarcurile umflate dar nu doar mijlocul cat tine sfarcul tot cercul e asa umflat sa zic 2, 3 milimetrii si e frt moale daca apas pe el simt ca o galma asa ce sa fac?

| barto a răspuns:

Eu am 22 ani si au ramas la fel sunt moi si umflate, nu ma mai dor dar este foarte enervant! Ce pot sa fac sa am sfarcuri normale ca orice barbat?