| Zayka1997 a întrebat:

De ce persoana pe care o iubesc si ma iubeste nu doreste sa se intilneasca cu mine? sad

Răspuns Câştigător
| pUphyK a răspuns:

Zayka 1997, uite carei faza exemplu ma mine eu cu prietenul суд mai bul al meu am avut si relatii sexuale si eu tzin ft mult la el el la mine...insa o prietena dea mia l-a intrebat de ce noi nu ne intalnim dar ne vedem doar acasa si de ce daca eu il am de prietenul иbun mai bun ma sarut cu el... la care el a raspuns:,, simn ft multe pentru Ea dar dac ma voi combina si vor si toti la un moment dat relaia va lua sfirshit si ne vom desparti Ea ma va uri, insa eu nu vreau sa o perd ca tzin mult la ea si o iubesc,, eu nici nu stiam ce sa cred saau nu si am atins acest subiect el mi-a zis si mie, cei drept nici eu nu vreau sal pierd

poate si la tine este ttot aceasta problema

14 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Daca te-ar iubi ar vrea sa va vedeti fara sa te vezi cu persoana respetiva nu ai cum sa ai o relatie cu ea.Eu cred ca el este prea imatur si tu la fel si poate o sa iti dai seama ca am dreptate cadn o sa mai cresti.E frumoasa iubirea la varsta ta dar cei care se iubesc vor sa petreaca cat mai mult timp impreuna si se pare ca acest lucru nu e reciproc...baftahappy

| katy a răspuns:

Pai degeaba spune ca te iubeste daca nu si dovedeste asta.deodata ce nu vrea sa se vada cu tine e clar ca iti arunca vorbe in vant

| ana_2556 a răspuns:

De unde stii ca te iubeste, daca nu vrea sa se vada cu tine?

Răspuns utilizator avertizat
| SunshineGirl a răspuns:

Nu te iubeste indeajuns.Sau poate nu te iubeste deloc.Suna dur,stiu, si`mi cer scuze, dar din cate spui persoana respectiva nu prea simte mare lucru pentru tine.

| NoSmile a răspuns:

Atata timp cat nu-i face placere sa se vada cu tine, nu cred ca te iubeste.atunki cand iubesti o persoana ai face tot posiibilul sa o vezi cat mai des,sa fii aproape de ea,sa o saruti,etc. poate ca nu vrea sa mai fie ca tine si nu are nici un pretext,poate ca vrea ca u la un moment dat sa te saturi de aceasta ''relatie''si sa pui capat. iardaca ti-a spus ca nu te inseala, nu trebuie sa fie neaparat adevarat, nimeni nu ar recunoste acest lucru.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Poate nu te place. lasa ca mai sunt baieti laughing

| ScandaL a răspuns:

Deci ``3. Se accepta doar postarile care sunt intrebari si care pot primi un raspuns din partea altor persoane (Ex: nu se accepta o intrebare de tipul: "O sa ma casatoresc cu X?") si care nu au continut obscen sau discutabil din punct de vedere moral`` straight face Nu mai pune intrebari d`astea straight face

| Cristinne_3572 a răspuns:

Esti tu sigura ca nu te iubeste? nu ai cum sa stii ce e in sufletul persoanei... poate ca te iubeste poate ca nu te iubeste... daca nu te iubeste si vrea sa iasa cu tine posibil o face pentru ca sa isi bata joc un pic, dar iti spun ca nu poti sa stii ce e in sufletul persoanei

| Abstract a răspuns:

Poate are o team de ce o sa vada asta in cazut in care nu v-ati vazut niciodata. Poate ca ii e rusine sa mearga cu tine de mana pe strada. [nu te-am facut urata] Dar daca v-ati mai vazut si va cunoastteti atunci cred ca nu te mai iubeste si nu stie cum sa scape de tine. Ai grija si poarta o discutie serioasa cu el in legatura asta. Poate te insealastraight face. Succes. Fundita:X?

| DeNyX a răspuns:

Poate nu te iubeste cum crezi thutongue

thinkingbig grin.

Sau.straight face. poate ii este rusine de tinehappy

| Zayka1997 explică:

El ma iubeste si nu ma inseala cu nimeni

| Zayka1997 explică:

El ma iubeste singur mi-a spus si nu ma inseala cu nimeni

| Zayka1997 explică:

Si cum ii poate fi rusine nu doamne fereste.