| Ellaabcd a întrebat:

Ce inseamna daca am intrebat o persoana(X) daca iubeste alta persoana mai mult ca pe oricine, iar acea persoana(X) a raspuns "Nu, cel mai tare te iubesc pe tine, sincer."? Inseamna ca pe mine ma iubeste mai mul ca pe oricine?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, este o minciunica clasica pe care baietii o spun, stiind ca fetelor le place sa auda astfel de cuvinte. Asta nu inseamna ca baiatul nu doreste cu adevarat sa te iubeasca. Tu sa fii de acord!

| Ellaabcd explică (pentru neutrino):

Este vorba despre nepotul meu happy

| neutrino a răspuns (pentru Ellaabcd):

Si el nu are voie sa "iubeasca"?