| Pandispann a întrebat:

De ce prietenul meu incearca sa ma enerveze? Ce incearca sa obtina? Ne intelegem foarte bine pana in momentul in care incearca sa ma enerveze si cu toate astea reuseste, dar de ce?!

Răspuns Câştigător
| TuRneR01 a răspuns:

E dragut ce face si mie imi place sa fac asa chiar daca pare ciudatlaughing

Incearca sa te tachineze, e un anumit fel al lui prin care iti arata ca te place, daca nu reuseste va incerca pana va reusi iti zic, si eu fac la fel, lasate si tu enervata sa vezi ca dupa nu va m-ai face asa des asta laughingsucces (fundita)?

5 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Depinde in ce sens te enerveaza, ce face sa te enerveze.

| neutrino a răspuns:

Fiecare om trebuie sa fie capabil la ceva! Asta stie, asta face.

| Chrissy92 a răspuns:

Pai depinde cu ce te enerveaza? poate esti tu asa mai suparacioasa si de asta

| MariusPapoi a răspuns:

Te ia de gasca!

| Georgic7 a răspuns:

Poate vrea sa te tachineze, poate nu o face la modul serios happy