| anonim_4396 a întrebat:

Daca o femeie care are o talie destul de subtire incepe sa isi lucreze muschi abdominali pana in momentul in care reuseste sa obtina patratele, talia ei ar putea sa se "distruga"?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca isi schimba forma corpului.Isi pierd feminitatea, vezi pozele ( 9 la numar) si trage concluziile.http://www.mytex.ro/......347035.php

| 462000 a răspuns:

Nu as spune chiar "distruge". Este foarte bine ca "femeia" sa îsi lucreze corpul, si nu e nimic în neregula sa aiba patrațele, dar nici prea mult! Nu cred ca unui barbat i-ar placea o femeie cu "ditamai" patrațelele pe abdomen, si o masa musculara prea mare, chestiile astea nu prea te fac feminina.Sau poate vrei sa fii culturista? happy

| NoName4573 a răspuns (pentru 462000):

Nee... Culturista ii cam exagerat. Ma refer la un abdomen gen http://anatomypic.com/wp-content/uploads/2014/05/female-abs-5.jpg.

| 462000 a răspuns:

Daca TU îți doresti asata, nu este nicio problema.Continua sa faci sport!
PS: am glumit la faza cu culturista.