| anonim_4396 a întrebat:

De ce raman unele femei virgine pe tot parcursul vietii?
Credeti ca poate sunt timide si de asta?

122 răspunsuri:
| Ramooooona a răspuns:

Unele femei le este scarba sa faca sex, unele se simt stanjenite, unele nu vor, unele isi dedica timpul muncii, etc

| ChristianaFata a răspuns:

Raman probabil deoarece parintii le-au tinut prea din "scurt" si nu le-au dat libertatea sa aleaga ce e bine pentru ele. Seara buna

| ryuk666666 a răspuns:

Poate fi si asta o idee dar unele femei poate ca inteleg in alt fel viata. Nu toti ne petrecem viata la fel.

| SeXexpert69 a răspuns:

Sunt doar urate. Funda?

| Anda357763 a răspuns:

Poate nu vor sa o faca cu oricine ..au anumite asteptari, nu se lasa duse de val. asteapta ACEL baiat.thinking

| Raluca2002 a răspuns:

Probabil unele sunt si timide, religia.
Cunosc o persoana care e virgina si are 40 si cv de ani... Motivul ei e frica?‍♀️

| EdyCapriRosu a răspuns:

Sunt barbati

| narcistoma a răspuns:

Pentru ca nimeni nu i-a spus ca are niste talpi frumoase.

| Andrei19972000 a răspuns:

Pentru cas lesbienci în pldm

| Denisapop123 a răspuns:

Sau poate nu găsesc baiatul potrivit. Cred că este vorba si de timiditate, sau poate s-a întâmplat ceva in trecutul lor. Exista foarte mult variante

| axelalex232 a răspuns:

Uneori, anumite persoane se simt dezgustate de actiuniile petrecute intr-o noapte amoroasa cu partenerul/partenera.

| Sofia222668 a răspuns:

Se poate sa fie timide sau nu vor dar, e alegerea lor daca vor sa nu faca asta

| Takacs_Cristi_1990 a răspuns:

Nu numai ca sunt timide ci le e si frica de lucrurile care se pot intampla dupa, ca de exemplu sangerare sau durere. Asta este parerea mea...

| Nicolae_Vasile_1977 a răspuns:

,,,fiecare cu firea lui, noi avem o menire in asta viata si fiecare are un,,, rost!

| MiruTheQueen a răspuns:

Nu cred că ai vrea sa stii

| Geo_Geo_2001 a răspuns:

Nu, gaura poate fi foarte mare din ce am auzit

| Squal a răspuns:

Pai fetele care arata bine si pe care baietii le plac apuca sa faca sex chiar si de la varste fragede.
fetele mai grasute, urate, duse cu sorcova nu vor face sex pentru ca nu e nimeni interesat de ele.

O fata care arata bine nu va ramane niciodata uitata...vor exista mereu tragatori care o vor

| GreenEyess99 a răspuns:

Nu raman virgine. Doar ca ele au himenul flexibil si de aceea nu se rupe. Dar daca a întreținut relatii sexuale nu mai e virgina. Sunt putine femei care au himenul flexibil dar asta nu inseamna ca raman virgine toata viata

| DJZombie a răspuns:

Cred că da... Sau am auzit că unele așteaptă la ceva bun care nu va apărea vreodată și rămân Virgine până mor pentru că sunt mult prea cu fițe happy

| onmyown234 a răspuns:

Poate au fost învățate greșit de părinți când erau mici, din cauza religiei, poate sunt timide (like rlly rlly si), poate au probleme grave de sănătate sau sunt foarte insecure (nu mi vine cuvântul in romană) despre corpul lor, probleme psihice://

| afrodita45 a răspuns:

Pacat ca nu au simțit plăcerea trupească lăsată de Dumnezeu

| mario23456 a răspuns:

Poate sunt calugarite sau isi cauta fat frumosul (ps poates urate)

| svetutzaSveta a răspuns:

Nu deoarece sunt timide caci avem o tanti in sat de 60 de ani si este indrazneata si frumoasa dar a spus ca nu doreste sa se marite cu vreun prost si adica cred ca are vreo problema

| Gruia_Denis_1999 a răspuns:

Virgine nu raman doar in cazul in care nu au un barbat potent care sa le dezvirgineze. Adica vreau sa spun sa aiba un penis care sa se scoale si sa atinga anumite cifre minime.

| Manolache_Isabel_1992 a răspuns:

Pentru ca
le este frica sa faca sex

| Ydisksls a răspuns:

Posibil sau își caută persoana potrivita pentru totdeauna