sadrian46
| sadrian46 a întrebat:

Am o nedumerire legată de funcționarea roboțelului TPU. Poate o admină să mă dumirească. A dumiri, vine probabil din moștenirea noastră lingvistică din slavonă de de undeva, căci dumati înseamnă a gândi în rusă.
Astfel am pe o pagină TPU, și anume
https://www.tpu.ro/mesaj-utilizator/a17380825/
în ordine pe pagină, de sus în jos.
======
Mai jos găseşti întrebări care nu şi-au găsit încă răspunsul deşi sunt postate de ceva vreme
======
Apoi,
Dacă ai putea răspunde la una dintre ele ar fi minunat (mai ales pentru cel care întreabă)
=====
Apoi
Anonim întrebă:
De ce raman unele femei virgine pe tot parcursul vietii? Credeti ca poate sunt timide si de asta?

=====
Apoi, deschid această pagină
https://www.tpu.ro/......i-de-asta/
și citesc, că până azi, 28.12. 2019 ora 10.20 această pagină a primit 113 răspunsuri. Imediat sub întrebare sunt menționate 121 de răspunsuri.
Deci în nici un caz această pagină nu este din acelea care nu și-au găsit răspunsul de ceva vreme.
De când sunt pe TPU, am vizitat situl de 28027 de ori până azi. La restul paginilor, am văzut că roboțelul le procesează corect. Care a fost vizitată măcar o dată, nu mai apare în această categorie. Oare de ce se împiedecă roboțelul de această pagină și o citează din nou și din nou ca necitită? O fi având și el un fix cu virginitatea? Dau și eu o fundă de culoare roșie cui mă scapă de pagină, să nu o mai văd.

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

rolling on the floor.Robotelul o fi facand toxinfectie alimentara de la atata salata de beof, carnati, toba....sau e beat!
Am semnalat diferite probleme la site cand eram activa de putine ori s-a recunoscut / rezolvat!
Trimite linkul cu postarea la contact, poate ai noroc!

| sadrian46 explică (pentru Fatamuntilor):

Dacă nu mi se răspunde aici o să merg la contact.
De ce erai activă când erai?
De ce nu mai ești activă acum?
De ce nu pui o poză actuală cu tine?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru sadrian46):

Am raportat la contact o postare si nimic!
Sambata, duminica nu e nimeni la butoane! Nu stiu zilele libere pentru administratie ..sunt sanse slabe sa iti vada aici postarea!
Pentru ca situl se degradeaza pe zi ce trece, pentu unii useri sunt favorizari si oricat de mult ar gresi nu se face nimic nu se face!
Sunt de 7 ani aici, poza asta nu o schimb... deocamdata!

| Mosotti a răspuns (pentru sadrian46):

Eu cand am o problema scriu la contact pentru ca la atatea subiecte cate sunt aici poate nu vede adminul repede, dar acolo vede relativ repede si se poate rezolva.

| Mosotti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Din ce cauza se degradeaza site-ul?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi obosit și el.