| anonim_4396 a întrebat:

De ce se plictisesc fetele de baieti?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil pentru ca ei nu sunt suficienti de dedicati pasiunii lor.
Sau poate sunt prea dedicati incat nu le acorda suficient timp.
Sau ea ii apreciaza dedicarea pentru pasiunea lui insa pur si simplu nu este la nivelul la care sa o inteleaga si o considera inutila.

Orice alt motiv tine de alte lucruri, dar nu de plictiseala.

| RAY a răspuns:

Am sasi dau un exemplu rational despre cum functioneaza mintea umana
intr-un studiu la fiecare participtant i sa promis ca va castiga dublu de fiecare data cand va face acel lucru toti participanti au fost de acord,dar cand sarcina era sa dea jumatate dn banii castigati multi au refuzat,de ce ca cu ceva ramaneau? pai e interesul fara interes nu facem nimic,o fata te lasa daca
- nu o mai atragi fizic
-ai un caracter de mascul beta milog sexual monoton,plictistor,timid, fricos etc
-situatie proasta fianciara
-neingelegeri
-faptul ca a gasit pe cineva sau ai dezamagito
sunt multe motive in ziua de azi putine se implica serios pentru ca curvia e promovata peste tot atunci ele dau raspuns unei invitati din partea unui curvar si uite asa baieti aia cuminti si buni ajung sa sufere ca prosti si aia rai ajung sa aiba cat mai multe fete, adevarul e ca masculi aia badboys au mare noroc la femeii, sfatul meu este sa nu isi faci o asa mare grija ca nu ai iubita, fi mai indiferent ca nu mori singur

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt imature, prea tinere pentru o relatiesau gasesc pe altcineva mai bun.

| sofisis a răspuns:

Dar baietii de ce se plictisesc de fete?

| Anonimuserr a răspuns (pentru sofisis):

In general golanii si cei care nu apreciaza o fata si o relatie la adevarata valoare cautand fericirea la altele.

| sofisis a răspuns (pentru Anonimuserr):

Pai plecand de la premisa asta inseamna ca doar curvele se plictisesc de iubitii lor, nu?
Nu, oamenii se plictisesc pentru ca e normal. Pentru ca orice relatie ajunge mai devreme sau mai tarziu la rutina si majoritatea se delasa si nu are chef sa munceasca la relatie, sa faca un efort sa treaca peste.

| Anonimuserr a răspuns (pentru sofisis):

Sa nu spunem curve e deja prea mult mult prea mult Sa nu exageram... Ci persoane care au fite in cap si gandesc irational dorind unu cu un stat material mai bun ca precedentul, practic ne fiind multumite de X si cred ca cu Y va fi mai bine. Bine e mult de discutat aici. Dar altfel iti pui problema cand este o relatie stabila totul in regula si apoi din vari motive fata respectiva se plictiseste si vrea pe altul mai frumos care probabil are 3 maini si 3 ochi si arata ca George Clooney. Bine sunt multe exemple de dat. Sau urmeaza sa te casatoresti in viitorul apropiat si gata ti se pune pata sa rupi relatia ca ti-a facut Y ochi dulci si arata ca Ricky Martin... Asa ca exemplu.

| peperonies a răspuns:

Pentru ca sunt anosti.

| Anonimuserr a răspuns:

Asa vor multe sa se manifeste. Daca esti cu X impreuna si e totul in regula nu e bine si tot te plictisesti.