| Dicanho10 a întrebat:

De ce se pune un accent covârşitor pe mărimea penisului, de ce femeile susţin că mărimea contează, dacă 75% dintre ele ajung la orgasm DOAR prin stimularea clitorisului?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu susțin această teorie!
Și bărbații ajung la ejaculare prin stimulare, apropo.
Să fim cu toții tabu.
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

Daca tot puneti intrebari de genu..hai sa pun si eu una! cum or disparut dinozaurii?

| AndreeaPucca a răspuns:

Pentru a avea parte de "sex bun" mărimea contează.
majoritatea femeilor/fetelor se excită din cauza stimulării clitorisului deoarece el este punctul focal de de stimular al femeii.

| Vix999 a răspuns:

De ce se mai face sex cu totul daca doar asa ajungem la orgasm? Care mai e scopul? straight face

| Estera123 a răspuns:

Probabil ca nu ai intalnit tipul de fata care sa nu fie masochista. Cu cat este mai mare penisul, cu atat mai multa durere se resimte.

| Gabitzaaaaaaaa a răspuns:

Stii se spune mai bine mai mica si buna decat mare si proasta sooo conteaza stilulwinking