| Houselaurie a întrebat:

De ce se scapa de acnee daca intretii relatii sexuale? si. din ce cauza ies acneele? big grin

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu scapi de acnee cu relatii sexuale, este doar o minciuna cu care baietii smecheri duc in pat fete prostute si usuratice.
Acneea este o boala, cu mai multe forme, de cauza variabile. De obicei apar datorita schimbarilor hormonale din adolescenta.

2 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Cel mai bun motiv sa te fu*ilaughing nu-i adevaratlaughing

| rozy_9522 a răspuns:

Asta e o tampenie! Nu scapi de acnee daca intretii relatii sexuale! Eu am 23 de ani, o relatie stabila si totusi am acnee.Cauzele pot fi multe... da un search pe google si afli mai multE!