| marya_3184 a întrebat:

Eu am auzit ca daca ai acnee si intretii relatii sexuale, si te dai cu sperma pe cosuri o sa dispara, ii adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ti-a spus eventual tipul care vrea sa-ti furnizeze sperma, nu? Nu este adevarat, nu are nici un efect. Eu am 31 de ani, viata sexuala ragulata si echilibrata si tot am cosuri. Mai bine mergi la dermatolog ca sa scapi de ele.

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu este adevarat, mergi la un dermatolog si in functie de tipul de ten pe care il ai iti v-a recomanda ce sa folosesti.

| monyk a răspuns:

Buna, nu draga, nu e adevarat nu are legatura sperma cu cosurile, mergi la un medic dermatolog ca sa iti dea tratamentul potrivit tipului tau de ten...nu te crede tot ce iti zice...

| ΔH a răspuns:

Citeste asta si nu mai crede toate prostiile zise de baietii ce vor sometimes, prea multe.
http://www.news.com.au/technology/story/0,28348,26016002-5014239,00.html

| Alex >D a răspuns:

Sperma pe fata rolling on the floor))) vai morrr

| juniper a răspuns:

Yuck, ce scarbos.

| Raiden a răspuns:

Cine a fost smecherul care ti-a zis astalaughing?
Nu-i adevarat.

| asko a răspuns:

Wow
sfaturi naturiste 100%

| Nemesis_9263 a răspuns:

Incearca si vei vedealaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
... iar eu am auzit că trebuie să mergi la dermatolog sau cosmeticiană... astea sunt cu adevărat reale, nu sperma pe față!
Așa te-a convins prietenul?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil un baiat ti-a spus asta, dar nu, nu este adevarat, altfel probabil s-ar fi inventat creme cu "ingredientul" acesta. Du-te mai bine la un dermatolog daca situatia e prea grava, iar daca nu, incearca tratamentele cosmetice de la Vichy sau Zynerit, am auzit ca au efecte pozitive.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cit de credula poti fi? Am spus credula? Un eufemism, am fost blindwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este.este o prostie pentru ca baietii sasi poata face toate mendrele cu voi. e valabil si pentru oral.nu mai credeti toate prostiile.informativa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ofer voluntar si o sa afli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca albeste si dintii.Incearca,e testat 100% laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| icsulescu_9871 a răspuns:

laughing. Cat mai multa de pe fata...

| any_1988 a răspuns:

Nu-i adevarat, astea ti-a zis ca sa te faca sa te culci cu el.Consulta un dermatolog sau incearca NORMADERM de la VICHY, eu asta folosesc pentru cosuri si functioneaza si iti recomand si tie dar nicidecum sperma wweeeekkkk.

| kompresor a răspuns:

Buna.deci o parere de neprofesionist ca sa zic asa, cred in acest lucru si dupa multi ani de accident pot spune ca de aceea multe femei dupa ce termin de efectuat sexul oral inchid sperma partenerului. ajuta sigur la ten, piele si cine mai stie la ce sa scrie.