| alexdop21 a întrebat:

De ce se spune ca barbatii se gandesc mai mult la sex decat femeile? statisticile spun altceva, adevarat sau fals?

Răspuns Câştigător
| domidoc a răspuns:

Fiindca barbatii au ceva in plus, iar femeile in minus[ce raspuns idiot].

14 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sex face toata lumea, este cel mai usor lucru de pe pamant, dragoste mai putin... femeile doresc sa faca dragoste.

| SweetCandy a răspuns:

Mai...si femeile se gandesc, numai k ele gandesc intacererolling on the floor
adica nu spun ce experienete au... poate doar prietenelor foarte bunehappy

daniela
| daniela a răspuns:

Pentru ca femeile au mute de facut intr-o zi si nu mai au timp de gandire

| andreutz a răspuns:

Aici stii cum e? totul e discutabil...adica statisticile facute de barbati arata ca femeile se gandesc mai mult la sex...valabil si viceversa, adica statisticile facute de femei arata ca barbatii se gandesc mai mult la sex tongue

| alexdop21 explică:

Pai da dar eu vb despre cat se gandesc femeile la sex si cat se gandesc barbatii, pentru ca sincer sa fiu nu cred ca e un subiect despre care sa vb un baiat cu o fata sau invers

| CrucifiedCountess a răspuns:

Io! aseara am facut cikiciki cu no god!

| trololololol a răspuns:

Adevărat. Bărbaţii o mai recunosc, dar în privinţa perversităţii se pare că fetele sunt MULT mai perverse decât reprezentanţii sexului "mai puţin frumos". Se pare că puţine fete nu au avut fantezii chiar şi de threesome, gang-bang şi alte tipuri de relaţii sexuale.

| Ninja-Mistress a răspuns:

*idiotii fara vine, si cretini licentiati...*

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca barbatii au erectii spontane de cel putin 20 de ori pe zi, asa spun statisticile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambii se gandesc la sex in aceeasi masura...
Barbatii se "lauda" mai multhappy
Nu ai sa vezi tu femeie care sa vina la tine si sa iti zica, ca sa destrabalat ieri noapte cu grigore a lui leanatongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii se gandesc mai mult la sex iar femeile "satisfacute" de altii spun ca n-au chef.Propunei sex cel putin o data pe zi si o sa vezi ca daca nu o satisfaci zice ca-i obosita sau n-are chef.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii? se gindesc mai mult la sex? no! raspuns gresit! exemplu : Contesa asta nesatula care faca ce face si mereu ne aduce aminte de carasul ei cu barba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile, finute fiind, si ele reprezentand sexul frumos, nu o recunosc... dar cred ca se gandesc la sex la fel de mult cum o fac barbatii happy.

| ildyko a răspuns:

Eu cred ca barbatii si femeile se gandesc la sex dar sunt unele care nu recunosc.