| IsabelaIssa a întrebat:

Barbatii se gandesc la sex mai repede decat femeile? argumenteza. happy

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De fapt, diferenţa nu este chiar atât de mare.
Bărbaţii recunosc mai repede şi mai des că se gândesc la sex spre deosebire de majoritatea femeilor care preferă să o facă pe mironosiţele.

| Bacemi a răspuns:

Oarecum da. Insa si femeile se gandesc la sex mult mai des decat ar crede unii. Se intampla cazuri in care o fata e atrasa sexual de un baiat si se baga in vorba cu el.

| Frogie a răspuns:

Cred ca fiecare avem felul nostru de a gandi si interpreta lucrurile. Nu putem spune ca barbatii se gandesc mai mult decat femeile. Depinde de fiecare persoana in parte si de situatie!

| Sylx a răspuns:

Da, insa involuntar si nu e vina noastra, e din cauza naturii care ne-a inzestrat cu mai mult testosteron decat pe voi femeile. laughing

| perfusion a răspuns:

Pai eu cred ca le fetele virgine nu vine repede gandul asta de sex deoarece le este si frica, la celelalte ar face orice pentru o partida! La baieti cand vad o fata, cu sani, fund si daca mai este si frumoasa au pus'o rau de tot, numai la asta le este gandul! Deci baieti se gandesc mai mult la sex decat fetele! Sa va aud baietii daca nu e asta oh go on

| andreea8pogner a răspuns:

Pot sa zic ca eu ma gandesc mai repede cand e barbatul carel iubesc acum ce sa zic nu toti suntem la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred asta, fiecare suntem construiti diferit!
Cand intalnesti persoana potrivita, sa vezi ce gandire rapida ai!