| GabbrielaR a întrebat:

De ce se spune că nu există compatibilitate între femeia rac și bărbatul berbec? Hmmmm..Eu una ași încerca pentru că mă simt foarte atrasă fizic de el.
Fundă.

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Zodia este o prostie!

| AndyLavy a răspuns:

Hmm, poate pentru ca barbatul rac nu este stabil in privinta sentimentelor, iar femeia rac vrea ceva stabil concret si care sa dureze toata viata.
Oricum eu nu prea cred in asta. eu sunt rac, si pot spune ca am avut prieteni ( amici) in zodia berbec si erau total diferiti fata de ceea ce se spune despre ei. Depinde de persoana, de educatie, de mediul in care a crescut.
Succes!

| AndyLavy a răspuns:

Barbatul berbec. sry happy

| stark47 a răspuns:

Nu lasa horoscopul sa stea in calea unei relatii.personal nu cred in horoscop sau in compatibilitati.suntem diferiti cu toti, chiar daca ne asemanam putin in anumite privinte.

| LovellyAngel a răspuns:

Lasă porcăria aia de horoscop. Dacă îţi place încerci, indiferent de zodie. happy

| cristinel87 a răspuns:

Ultima mea prietena era "rac', iar eu "berbec".Tin sa te anunt ca ne-am despartit dupa multe clipe frumoase petrecute impreuna.Acum avem amandoi regrete prin mesaje, dar degeaba.Cine stie? Cu timpul poate vom fi iar impreuna.Eu personal cred ca nu depinde de zodii.