| 2420 a întrebat:

De ce se spune că prima iubire nu se uită niciodată?

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca e prima data cand ai facut sex

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca ai memorii si nu ai cum sa o uiti, nu doar pe prima, pe toate.

| FreddieM a răspuns:

Tocmai contrariul. Ultima nu se uita niciodata. Si e cea mai faina.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba se uita, timpul le rezolva pe toate.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Este Singura iubire nemuritoare este singura iubire adevărată care îți rămâne în inima in sufletul în memorie acea persoană pe care o iubește atâta de mult încât nu o poți definit nu o poți descrie nu o poți uita nu o poti rani nu o poti supăra nu și orice ar face nu poti renunța poate ca la nervi zici anumite lucruri pe care nu țile dorești sale spui vreodată sau sale gândești dar acolo in inima ta acolo in sufletul tau acolo in adâncul tău cu Adevărată tu ști adevărul ca o iubești cu Adevărată doar pe ia si nimeni nu-i poate loat locul orice ar face si ar zice chiar de toată lumea îți spune renunța la ia uito tu nu ai cum face asta de ce? Fiindcă o iubești cu Adevărată fiindcă numai pe ia o vezi in fata ochilor tai fiindcă numai le ia vrei ai îți dorești cu Adevărată so vezi so auzi acolo in adâncul tău tu deți adevărul în tine de unul singur sti ca orice ar face to pe ia o iubești cu Adevărată

Foarte mulți dintre voi credeți că știți ce este sa iubești cu Adevărată de fapt sa înșelați va spun sincer cu toată inima

SA iubești cu Adevărată nu înseamnă bogăție
Să iubești cu adevărat nu insemna un curr bombat
Sa iubești cu Adevărată nu insemna niste saniii bomabati
Sa iubești cu Adevărată nu înseamnă un corp perfect
Sa iubești cu Adevărată nu înseamnă bani
Sa iubești cu adevărat nu înseamnă bmw
Sa iubești cu Adevărată nu înseamnă o femeie o fată virgină nu are importanță dacă nu este virgină nu are importantă dacă are copill este atâta de bolnavă sa spui ca o fata care nu este virgină sau nu are batic la cap sau ca se îmbracă nu stiu cum este atât de bolnavă felul în care gândesc unii dintre voi si mai ales mai ales loați in gură cuvantul te iubesc o iubesc nici nu aveti habar nici nu va trece prin inima cuvantul îl si rostiți si imediată la 2 pahare va loați limba in gură cu altul sau cu alta ta

Nu oricine iubește are darul sa iubească cu Adevărată nu oricine are curajul sa iubească cu Adevărată nu oricine poate sa iubească si in locul celui laltă ca sa iubești și în locul celui laltă voi știți ce înseamnă? Căutați si aflați este sigura iubire adevărată care nu moare niciodată și acel om acea persoană nu renunță niciodată orice ar fi orice sa întâmplă

Iubirea dumnezeiască este nu oricine are darul ăsta dumnezeu îl da lui ala pe care poate să-l ducă fără să renunțe fără so uite fără înșela fără so înlocuiască fără să vadă pe altcineva in fața ochilor lui in afara de ia sau el

| Loser87 a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

N-am înțeles aproape nimic. Ar trebui să-ți cumperi un abecedar să înțelegem și noi ce scrii.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Să iubești nu înseamnă să forțezi pe cineva sate iubească cu foarța aia nu este iubirea adevărată nu este normală sa forțezi pe cineva sate iubească dacă acea persoană nu te iubește și ți-a spus asta însemna că nu te iubește nu vrea să știe de tine de existența de tine nu-i pasă nici nu are de ce fiindcă nu te iubește mi-a fost enorm poate nu pot defini clar cat de greu mi-a fost sa recunosc asta dar asta este adevărul chiar de nul voi accepta niciodată cu conștiință in sinea mea nul voi accepta niciodată și nici nu voi renunța vreodată chiar de este greșit stind find conștient că nu este drept si corect tot nu voi accepta tot am so iubesc chiar de ași fi ultimul om pe pământul ăsta care ar vrea să știe de existența mea cu cât ma va ura mai mult cu atâta mai mult am so iubesc cu cât ma va respinge mai mult cu atâta mai mult o sa-mi fie dor de ia cu cât mai mult o sa ma ma facă sa sufăr dupa ia cu atâta mai mult am so iubesc cu cât mai ori cat de departe ar fi ori cate de multe defecte si greșeli ar avea nu există pentru mine nu au existență vreodată să existe vreodată

Poți să mă urăști cate vrei poți sami faci in aftică cat vrei poți fi cu oricine vrei poți avea copii cu altcineva poți face orice vrei orice îți dorești eu tot am sate iubesc nu pot trece peste tine esti singura slăbiciune adevărată pe care o am si exiști fericirea ta sănătatea ta este absolut totul nu-mi doresc nimic in lumea asta mai mult decât sate vad fericită sa aud ca esti bine sa sănătoasă și ca nu ai pățit nimic si ca esti in siguranță ma poti vedea si ca dușmanul tău pentru mine este totul fiindcă sunt dușmanul tău

Si o viata de ar trece merită chiar merită sti de ce? Fiindcă nu am renunța la tine fiindcă te iubesc cu adevarat orice ar fi orice ai face fiindcă în viața asta un singur suflet am iubit si o singură inima am iubit si iubesc cu Adevărată iubesc in continuare pentru tot restul vieți mele o viata întreagă nu am cedată nici nu voi ceda fiindcă sti de ce? Nu ma opun nu ma forțez la nimic pur si simplu tu esti totul absolut totul o viata întreagă esti totul

| Celcestietot a răspuns (pentru Loser87):

Este prea amuzant aici, cateodata laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Den1sa a răspuns:

Pentru ca e prima data cand te indragostesti si indiferent de vrei sau nu, acest lucru nu il uiti

| Loser87 a răspuns:

Eu n-am ce să uit, că nu am avut așa ceva. Dar totuși prima fată de care mi-a plăcut (aveam 11 ani) mi-a rămas foarte clar în minte și îmi amintesc cu drag de ea, chiar dacă m-a refuzat 3 ani mai târziu când i-am zis că o plac.

| Petrudacupule a răspuns:

Pentru ca suntem niste virgini prosti si e cel mai important lucru din viata noastra