| Dyanes a întrebat:

De ce suna barbatii fostele iubite la betie?
Sau fetele fostii iubiti la betie? happy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fără supărare dar tu încă nu ai rezolvat problema de dragoste cu fostul care are deja pe cineva?
Numai oamenii proști fac așa ceva, deja devin iritanți/te cu insistențele.
Pa, pa.

| wildthing a răspuns:

Exista o expresie latina celebra..."in vino veritas", pe care as interpreta-o in sensul ca omul la betie tinde sa spuna adevarul. De ce isi suna barbatii fostele iubite la bestie? ...simplu, pentru ca inca sunt indragostiti de ele, iar aburii alcoolului ii impiedica sa salveze aparentele sau sa mimeze indiferenta.

| ioanatomi a răspuns:

Probabil ca inca se mai gandesc la el/ea si nu a putut depasi momentul.Sti cum i copiii mici si oamenii bauti spun adevarul.

| RAY a răspuns:

Alcoolul intrerupe conexiunile ratiuni, logici, cand suntem beti de multe ori ne exprimam sincer ceea ce simtim pentru ca numai realizam ceea ce spunem, practic constinta devine tot mai slaba de asta recurgem la asta

| Blamely a răspuns:

Oamenii la beție sunt mai proști ca de obicei, cine știe ce le trece prin cap. Nici ei nu știu.

Răspuns utilizator avertizat
| TeckTonik997 a răspuns:

De prostii. se cred puternici si smecheri si vor sa le dea o lectie sau sa se impace

| Lavii007 a răspuns:

Inca mai au sentimente si atunci isi dau seama.

| Florance79 a răspuns:

Se spune ca atunci cand esti beat/beata cea mai frumoasa persoana devine cea mai nasoala si invers. Intelegi tu laughing

| ʚïɞ_Adina_1995 a răspuns:

Atunci isi aduc aminte de ei!winking