| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru cei care jignesc fostii/ fostele iubiti/ iubite dupa ce s-au departit.

1 răspuns:
| kitishor a răspuns:

Daca vrei sa jignesti tu :

1. Uraste-ma! ca de iubit nu ai fost in stare.
2. Sti ce?! pana la urma ti-ai facut bagajele si ai plecat. Sigur nu ai uitat ceva!
3. Bea-ti viata ta. Ca de mancat mi-ai mancat-o pe a mea!
4. Resentimente..Nu. De cele mai multe ori sunt levitatii.
5. Sti ce?! spune-mi tu, ca eu nu stiu.

pentru cei care jignesc, din partea ta :
1. cine nu are pe cine mozolii, sa-si cumpere.
2. daca ti-ai pierdut timpul cu el, esti varza.
3. nimic nu ma sperie mai mult decat atitudinea ta fata de el. cica inca il iubesti, dar el se vede cu alta.
4. de ce sa plangi? de ce sa lupti? pentru ce? pentru un baiat? gandeste-te ca te asteapta alti o mie.
5. hai spune-o! vrei sa ma lovesti in inima? nu poti. caci nu mai e a ta acum.
6. ai vrut sa vezi cum e? nu, eu nu sunt unealta pe care ai folosit-o si te-ai plictisit de ea.
7. Ai obosit draga? atat ai alergat dupa el. Dar sa stii ca e cu 10000 km/h