| frumuselu90 a întrebat:

Voi cum va intelegeti cu fostele iubite/iubiti in ce relati ati ramas cu ei/ele?

Răspuns Câştigător
| denisssa a răspuns:

Mai sincer cu cei la care nu am tinut foarte mult sunt prietena adica vorbim e totul ok, ne povestim, dar cu cei pe care i-am iubit cu adevarat nu am putut ramane prieteni in adevaratul sens al cuvantului adica doar salut ce faci? bine. tu? bine. pa. pentru ca mereu va fi intre noi acea iubire, acele sentimente si gandul ca a fost ceva important... si mi se pare normal, parerea mea. Bine ca in cazul meu astia nu sunt multi...hee hee Tu cum te intelegi? Pupici

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu mai am nici o legatura cu niciuna din ex. Doar cu prietena actuala.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Întoteauna am preferat să mă despart de oameni într-un mediu fericit, care să ne lase pe amândoi cu amintiri plăcute. Şi nu vorbesc neapărat de despărţirea între iubiţi, ci de cea generală. Din păcate însă, nu mi-a reuşit întotdeauna, lucru ce în mod evident a determinat o serie întreagă de regrete.

| dreamygirl a răspuns:

Friends cu majoritatea.happy De obicei s-a incheiat frumos happy

| justme_3711 a răspuns:

Buna ce faci? Bine tu? Bine. cam asa laughing

| justme_3711 a răspuns:

Buna ce faci? Bine tu? Bine. cam asa laughing

| randy7rko a răspuns:

Eu bine cu toate! Dar mi-e frica sa nu se desparta actuala de mine pentru ca eu am o prietena si prietena mea e prietena cea mai buna cu fosta si nu stiu ce crede despre mine si amica mea.dar sincer nu e nimic intre mine si ea Cum sa ii arat actualei ca nu e nimic intre mine si prietena?

| JackyVip a răspuns:

Daca te desparti de acea persoana si esti in aceas relatie cu el nu o sa inteleaga prin asta o despartire, ceea ce te va incurca pe tine sa mai formezi o relatie!

Incearca sa nu ti la fel legatura cu fostul!