| trista_5619 a întrebat:

De ce sunt astfel de baieti care nu-ti spun in fata ca nu mai vor sa fie cu tine, ci dispar fara nici un cuvant,, il credeam cand spunea ca nu se joaca cu mine si ma iubeste. De ce, de amu a doua oara mi se intampla asa ceva,, de ce am eu norocul asta care ma urmareste mereu si nu ma lasa?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu e vina ta.asa e mereu la inceput cand nu avem experientza.credem ca s poate atinge cerul cu degetul, dar cand n mai maturizam vedem ca nu e deloc asa.
d astfel d baietii, pot sp doar ca sunt niste lasi! fug d adevar si d ceea c simt cu adevarat!

| andra_9523 a răspuns:

Pai e dificil inceraca sa nu te mai oferi asa pentru ca sunt multi baieti care iti ranesc sentimentele si tu nu meriti asta.nu tine de noroc doar fii atenta cui ii oferi dragostea ta si inainte de a incepe o relatie nu te grabi astepata sa cunosti mai bine persoana de cu care vrei sa ai o relatie.nu toti baietii sunt asa exista si baieti care sunt dragutii si pun suflet in relatile cu persoana iubita.Fi mai grijulie pe cine alegi bafta multa si nu uita"orice sfarsit e un inceput"kiss

| Ralucarrie a răspuns:

Nu e vina ta...noi mereu fetele tindem sa ne implicam intr-o relatie suta la suta facand abstractie la micile semne care ar putea sa ne dea de inteles adevaratele ganduri al celui de langa noi.stiu ca e urat si ca doare dar nu avem ce face. dragoste fara suferinta nu exista... poti doar sa cauti in continuare si sa speri ca baiatul urmator te va iubi ca adevarat, pana la urma norocul trebuie sa dea si peste tine pentru ca fiecare are o pereche de suflet si u trebuie doar sa o gasestibig grin
Doamne ce siropos e, nici nu ma gandesc sa o mai citesc o data ca imi vine sa vomit de la atata dragalasenielaughing

| mykydutza001 a răspuns:

Stai linistitahee heenu esti singura...si eu am patit de n ori astalaughingsi pot sa zic ca m-am obisnuitoh go on cu putin noroc o sa gasesti pe cineva care sa stie sa te aprecieze:*

| CяysƧ a răspuns:

Stai mai linistita ca lui o sa i mearga prost acum ce sa spun nu sunt toti asa big grin

| Smile_9049 a răspuns:

In calitate de baiat, iti pot declara ca nu toti suntem asa, nu trebuie sa iti schimb parerea despre o anumita etnie/grup/sex doar din cauza unor individualitati.Ai rabdare, vei gasi persoana potrivita care nici nu va fi nevoita sa iti spuna vreodata ca nu mai vrea sa fie cu tine! In acelasi timp, pentru baieti este destul de greu sa iti spuna acel lucru, iar pentru fete sa il accepte poate fi si mai greu.Cauta'ti sufletul pereche, succes!