| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt atrase fetele la un baiat?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Majoritatea,de portofel

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

fetele normale sunt atrase de personalitate si de creier. pitzipoancele sunt atrase de bani si de penis.

| geotechnical a răspuns:

Eu cred ca de urmatoarele aspecte:de personalitatea, de felul in care se comporta, cum analizeaza anumite situatii, mai exact felul cum gandeste... exceptand situatiile in care atractia este materiala

| MaxEnergyzed a răspuns:

Pai sunt fete care nu se uita la un baiat adica la :cum se comporta, cati ani are sau, cat de mult le place. Sunt pitipoance care se uita la portofel (ce are in el) si mie nu mi se pare corect fata de acel baiat.Iar el fiind indragostit nu realizeaza ce rau ii face acea fata ...deci din aceasta cauza.

| Roberta74 a răspuns:

Din cauza ca baietii sunt diferiti fata de fete...si cred ca se face o "atractie,,. Nu stiu! Dar aici sunt ceva detalii gen ce ai intrebat tu: http://www.evz.ro/......69580.html

| xMeAndMySelfx a răspuns:

Nu toate fetele sunt la portofel trebuie sa fi istet

| limpbizkit a răspuns:

Pe mine, intotdeauna m-a atras la un baiat corpul..adica sa arate bine, sa fie bine facut(muschi...stiti la ce ma referhappy! Si..probabil ma atrage asta pentru ca si eu la fel arat binehappysi e normal sa am aceleasi prtentiiwinking.bye!

| blueal a răspuns:

Pai unei fete ii place sa vada ca baiatul o intelege, vorbeste-i despre tine, pentru ca fetelor le place sa vada ca baieti se deschid asta denota ca baiatul are incredere in respectiva atata timp cat ii dezvaluie unele lucruri despre el.Incearca sa fi glumet dar nu exagera, o gluma buna si putin sarcasm nu strica niciodata. Spune-i ce te pasioneaza, ce iti place si la randul tau ascult-o si pe ea cand ii vine randul.In felul asta conversatiile de genu te vor ajuta sa o cunosti mai bine si ea pe tine. Pute-ti sa organizati si o iesire ceva si sa va distrati..gen un parc de distractii sau sa ieisti cu rolele sau cu bicicletele sau juca-ti ceva... oricum fetelor le plac baietii cu picioarele pe pamant.