| GeamantanParăsit a întrebat:

De ce sunt etichetați ca fiind labagii indivizii care vorbesc mult despre femei?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru că, mai in toate cazurile, asa este.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca DOAR vorbesc si nu trec niciodata la actiune happy marea majoritate a lor fiind inca virgini

| GeamantanParăsit explică (pentru Violleta2022):

Practic spui ca dacă trec la acțiune, se strică treaba?

| Hammurabi a răspuns:

Pentru că cei care au "activitate" nu prea vorbesc despre femei. laughing

| GeamantanParăsit explică (pentru Hammurabi):

Dimpotrivă, cei care au multă activitate povestesc foarte mult. Imtr-un cuvânt vorbesc doar despre femei.

| Hammurabi a răspuns (pentru GeamantanParăsit):

Nop. Cei care vorbesc mult despre asta au doar imaginație bogată. laughing
Pentru cei "saturați" ăsta nu mai e un subiect uzual de discuție.

| Goete a răspuns:

Pentru ca cainii care latra nu musca

| xXxXRazviXxXx a răspuns (pentru Goete):

Pot confirma din proprie experiență.

| Werrich a răspuns:

Pentru ca oamenii vorbesc despre ce nu au: saracii vorbesc despre bogatie, virginii despre s3x.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Frate, nu e nimic anormal. Cum a spus si George Buhnici mergem la mare doar pentru tate si buci.

| Woodsz a răspuns:

Pentru ca oamenii vorbesc despre ce nu au parte. Aveam un coleg asa in liceu, mare macho si cand s-a cuplat cu o prietena a zis aia ca era virgin 100%, nici nu stia pe unde s-o bage rolling on the floor se uita ca mata in calendar la pasarica ei.

Oamenii care fac sex vad asta ca pe ceva normal, banal, nu eveniment de povestit tuturor.

| DragosContAcum a răspuns:

Asta credeam și eu până când m-am apropiat de un câine care lătra și m-a mușcat de cur