| Betty18 a întrebat:

Normal egal banal? Ca persoana ma refer! Dar o persoana ciudata? Dupa ce etichetati voi o persoana ca fiind ciudata?

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Etichetele sunt pentru haine, nu pentru oameni! happy

1 răspuns:
| bibilica99 a răspuns:

Dupa mine nu exista o persoana ciudata sau banala..eu cred ca fiecare are personalitatea lui. multi oameni caracterizeaza o persoana ca fiin ciudata atunci cand aceea se comporta altfel decat ei si are alte obiceiiuri, vreun defect mintal sau o boala.lumea ar trebui sa se trzeasca la realitate ca pana la urma suntem in sec 21... o pers banala este cosiderata asa de ceilalti pentru ca este mai timida si are mai multe cunostinte generale, iar o pers normal. toata lumea e normala. ai vazut tu vreo persoana cu trei capete si patru picioare?
P.S.asta e parerea mea big grin.