| MParia a întrebat:

De ce sunt foarte uda în timpul sexului? Când spun uda gen nici nu mai simt nimic atat de tare

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti excitata la maxim. Daca nu ai fi umedă sexul ar fi dureros.
Mai ai de invatat in acest domeniu.

| mihai69 a răspuns:

Pentru că îți place.

| Marius22222222222 a răspuns:

Doar nu vrei sa fii uscata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai absolut nimic și așa se umezesc femeile când fac sex și sunt excitate.

Se pune și prosop pe pat tocmai ca să nu se murdărească cearceaful.

Pentru ce ai scris aici - gen nici nu mai simt nimic atat de tare

E problema că faci sex cu bărbat cu penis mic și nici el nu simte nimic când face sex cu tine.

Anatomic tu trebuie să faci sex cu penis mult mai gros și mult mai lung.

Așa ești tu ca femeie și trebuie să cauți bărbați cu penis mai lung de 19 cm și gros de 5 cm.

Cam cu penis din ăla indiferent cât de umezești, tu și bărbatul veți avea sex perfect de fiecare dată și tu vei fi foarte fericită și vei face și 2 - 3 - 4 orgasme la fiecare partidă de sex.

Răspuns utilizator avertizat