| Euandreea16 a întrebat:

E normal ca sa ametesc si sa ma doara tare capul in timpul sexului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. NU este deloc normal. Ar fi indicat sa discuti despre aceasta problema cel putin cu medcul tau de familie in cazul in care nu o poti face cu un medic ginecolog. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este normal.
Posibil sa ai tensiunea arteriala marita, si poti chiar sa lesini!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal, dar pentru linistea ta consulta medicul de familie sau chiar un medic ginecolog.

| AnnabellaBB a răspuns:

Nu este normal. Un consult medical avansat te poate scapa de griji. Sanatate.