| Ionică a întrebat:

De ce sunt folosite prezervativele cu arome si de ce?

Răspuns Câştigător
| Puffulets ♥ a răspuns:

Foarte multa lume care se proteja, in cazul unui sex oral, a spus ca gustul spermicidului sau lubrifiantului de pe prezervativ este ceva intre "naspa" si "da-l in colo", uneori renuntand din aceasta cauza la protectie.

Dar cum nu renuntau si la sex oral si cum si sexul oral trebuie sa fie protejat, fabricantii de prezervative au venit cu o idee : ce ar fi sa facem prezervative cu arome? Ideea excelenta a fost pusa in aplicare si acum te poti desfata cu un penis cu aroma de banana sau o vulva cu aroma de piersica. Asta ca sa nu mai spunem de capsuni.rolling on the floor

Si daca mai era cineva care ar fi renuntat la folosirea prezervativului numai din cauza gustului neplacut, acum nu mai are nici o scuza!

Hahahahahalaughing

5 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Pentru sexul oral si pentru alintat.

| moonY a răspuns:

au gust placut cand le umflii

| Unique a răspuns:

Auzi ca sex oral cu prezervativul am mai auzit ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru sex oral sa nu fie fata dezamagita de gustul penisului laughing

| kissie a răspuns:

Ca atuncea cînd prietenul tau vrea sex oral sculalui sa aiba un gust mai bun de ciocolata fructe ...etc