| ppraluca a întrebat:

Voi fetelor ce parere aveti despre prezervativele cu arome? Poate le-ati si incercat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de marca, modelul, tipul, sau de a avea modele in relief ori de a fi impregnate cu cele mai diverse arome, prezervativul ramane tot prezervativ si din acest motiv placerea si satisfactia sexului va fi intotdeauna intr-o anumita masura afectata. Pentru a avea parte de sex satisfacator si foarte sigur, foloseste alte metode de protectie mult mai performante. big grin

| ppraluca explică (pentru corbulalbrosu):

Ce fel de alte metode mai performante ca nu stiu?

| Zidaru_George_Gabriel_1996 a răspuns (pentru ppraluca):

Pastile de exemplu! Anticoncepționale!