| caty94 a întrebat:

De ce sunt geloasa?

9 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

1 pentru ca ai motive!
2 frica! tie frica ca actualul sa nu faca la fel ca ex!
3 teama ca vei suferi din nou!
sunt mai multe,eu ma regasesc cel mai mult in cele sp mai sus! gelozia,nu e ceva ca sa ai neaparat motiv! vine d multe ori din chestii care ti l imaginezi u! iti sp iubitul(dau un caz aiurea) ca s-a intalnit cu sora unui bun prieten si ca a iesit cu ea la un suc.u din chestia asta(negandind ca iti sp adevarul, j ca totul s-a rezumat la un simplu suc) t vei gandi. oare c are cu ea? dc o trebuit sa mearga la suc? dupa suc c s-a putut intampla? sunt intrebari cu care iti faci singura rau!
j eu sunt o persoana extrem d geloasa! dar cand mi s intampla cazuri asa, intrebarile ii l pun lui direct! j dupa incep sa ma pun in locul lui.c as fi facut daca m-as fi intalnit cu fratele prietenei mele? cu siguranta m-as fi dus...

| St3fU a răspuns:

Pentru ca il iubesti foarte mult sau chiar ai dezvoltat o obsesie pentru el.sau pentru ca te'a mai inselat si ti'ai pierdut increderea.

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Iti este frica ca o sa iti pierzi iubitul / iubita, restul tu sti.

| Alleecs a răspuns:

Deaia

| Katalin02 a răspuns:

Era sa zic eu de ce esti geloasa happy ma ce **** intrebare e asta frate? Bah unele dintre voi ma scoate-ti din sarite cu intrebarile astea tampite, parca eu sau alti te cunosc sa stim de ce esti tu geloasa, intreab-o pe mata, sigur ea o sa-ti explice mai bine happy

| 6ase6ase a răspuns:

Gelozia se '' naste '' din iubire deci...pentru ca il iubesti!

| jas2jas a răspuns:

Gene =)

| krynutzzza a răspuns:

Intrebarea asta e ceva gen : de ce sunt proasta?

raspuns :pentru ca asa te-a facut mami tauwinking

| andreutza_7494 a răspuns:

Poate pentru ca nu ai suficienta incredere in el. dupa parerea mea gelozia e o prostie deci daca chiar tii la relatia pe care o ai renunta la gelozie

Întrebări similare