| Hurin a întrebat:

De ce toate deformatele se dau femei bune? rolling on the floor

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa le.a invatat masa

| RAY a răspuns:

Si tu esti fat frumos de te vede una fuge tot inainte

| troleibuz a răspuns:

Un om hidos atrage hidosenii.

| Hurin explică (pentru troleibuz):

Pleaca de pe ecranul meu copile. rolling on the floor

| BloodyLips a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca poate te abordeaza pentru ca ele te-au vazut mai de nivelul lor si au crezut ca au sanse, mai "Fat -Frumos"? Daca erai asa misto precum te crezi probabil isi dadeau seama din start ca nu au sanse, dar nu e cazul din cate se vede...laughing Mai coboara pe pamant ca ai ametit de la atatea aere.

| Silwian a răspuns:

Din cauza unor prosti de baieti barbati..care sunt moarte dupa ele.~laughing))))

| BabaOarba a răspuns:

Ai impresia ca toate persoanele de gen feminin la care te-ai dat tu te considera Fat Frumos? Tu de ce te-ai dat la ele daca ele te considerau nasol? Crezi ca lumea e telepata sa stie ce gandesti si ce vrei din prima clipa?

Grow up...

| Hurin explică (pentru BabaOarba):

Fat Frumos nu dar nici departe nu sunt laughing. Altfel nu se uitau la mine insistent pe strada. Tu ce zici?

| troleibuz a răspuns (pentru Hurin):

Oh, esti genul pentru care o privire pe strada ii da paranoia si crede ca femeia flirteaza si se gandeste intens la asta zile intregi...
Stii, oamenii cand ies in lume, se uita in jurul lor. Asa e normal. Si firesc. Sa te uiti in fata, in stanga si dreapta, nu la pantofi cand mergi.

| Hurin explică (pentru troleibuz):

Un urat si stramb ca tine nu are sanse se uite vreuna la el, poate o din aia cu ochelari de cal si virgina la 30 rolling on the floor rolling on the floor

| troleibuz a răspuns (pentru Hurin):

Din astea se uita dupa tine de esti asa suparat? Ti-ai raspuns singur la intrebare in cazul asta...
Se uita la cineva de nivelul lor.

| Hurin explică (pentru troleibuz):

Frustrare maxima la tine in pampers rolling on the floor

| Design2021 a răspuns:

Pentru ca toti cheliosii cu burta si fara dinti le fluiera pe strada si se baga in seama fara sa fie ele intrebate laughing

| Alexnix1 a răspuns:

Deformate la creier sau la corp?
In primul caz, poate ca erau ok.
In cel de-al 2 lea, poate ca la interior(la suflet) ele sunt ok.
Gen deadpool sau V de la Vendetta, amândoi arata ca naiba si totusi sunt super ok.

| Hurin explică (pentru Alexnix1):

Deformarea corpului e mult mai scarboasa decat aia mintala. Poate aia mintala severa sa fie o problema.

Nu pot sa inteleg de ce se baga si unele urate in seama cu mine? Ma uit pe langa ele cu scarba. Sau la talpa adidasului ca e mai interesanta

Nu isi invata lectia ca sa femeie urata e sentinta grea?

| Alexnix1 a răspuns (pentru Hurin):

Sincer, nu prea.
O sa tot incerce dar chiar nu ai ce sa faci.

| Hurin explică (pentru Alexnix1):

Le ignor, pe unele nici nu le bag in seama pe alte teme de discutie laughing.
Le dau block pe unde imi scrie vreuna cate ceva, nu vreau **** in lista de prieteni rolling on the floor

| Alexnix1 a răspuns (pentru Hurin):

Da, este o solutie perfect corecta din orice punct de vedere.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Hurin):

Cred ca si tu esti urat ca dracu' dar nu vrei sa recunosti!