| Miki_9341 a întrebat:

De ce toate fetele care au avut o relati e de lunga durata acum vor sa o termine? Eu sunt in aceeasi situatie, sunt cu un baiat de aproape un an si incerc sa ma despart de el dar nu stiu cum pentru ca acum nu imi mai da nici un motiv...inainte problemele erau la ordinea zilei, el ma insela, ma trata cu indiferenta

Răspuns Câştigător
| JusTxMe a răspuns:

Trebuia sa te desparti de el la momentul potrivit.in felul asta 1.nu ajungeai carpa lui(sincer nu mi se pare normal ca tea inselat si tu nu ai avut nimic de zis in privinta asta) 2.nu ajungeai in situatia de fata(sa te gandesti ca nu stii cum sa ii zici sa te desparti de el)
daca vrei sa te desparti de el nu trebuie neaparat sa iti faca ceva.e de ajuns simplul fapt ca nu te mai simti bine in relatia asta.de ce ai ramane alaturi de o persoana pe care nu o(mai)iubesti, si care tea mia si inselat pe deasupra?
lasa-l daca asta vreihappywinking:*

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca simte ca se apropie furtuna...
Si,daca problemele au incetat sa existe,de ce mai vrei sa te desparti? Da o sansa unui an din viata ta, n-ar fi pacat sa-l treci la "obiecte pierdute"?
Mai gandeste-te.
Oricum, tu decizi.

| mgtow a răspuns:

Poate si ele au aceeasi problema ca si tine ori le inseala ori ele comit o eroare grava si le lasa iubitii lor.

| vlaaddd a răspuns:

Ii spui ca nu mai vrei sa stai cu el, o sa te intrebe de ce si tu ii spui ca nu ai ce raspuns sa ii dai.

| Nicol_2691 a răspuns:

Pai spune-i sa isi aminteasca atunci cand. te tratat cu indiferenta. si tu de atuncea te-ai indeparat de el. Si nu mai prea ti la el. O sa inteleaga kiss. succes!

| BlackRoseMary a răspuns:

Asteapta sa faca urmatoarea greseala apoi paraseste-l