| JustYourLove a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum sa ma despart de un baiat intr-un mod elegant?batting eyelashesbig grin
nu a fost o relatie de lunga durata.big grin

fara raspunsuri stupide va rog`! de genu: Pa Pa`!

fundaAlove struck

8 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca ai nevoie de o pauza sa iti faci ordine in ganduri fiindca esti putin confuza in vedere cu ceea ce simti... si o sa ii treaca lui dupa, o sa isi deaseama.

| Pissy a răspuns:

Fii rece si indiferenta. Cu timpu` se va desparti el de tine :*

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai incerci sa faci in asa fel incat el sa nu te mai suporte( sa te imbr cum nu ii plc lui,sa faceti numa ce nu ii place) si sa il sufoci, sa nu ii dai libertate, sa provoci cat mai multe certuri.si la un moment dat ii spui ca nu mai poti asa, ca te`ai saturat de starile lui si ca mai bine nu incepeati relatia si mai bine ramaneati doar prt.

| Ţiiţţţu a răspuns:

Incepi tu cu voce trista... : sti mi-am dat seama ca nu ne potrivim, nu avem lucruri in comun, nu ne intelegem cu ae trebui, vreau sa ne despartim sh sa ramanem amici tu ce zici? sh daca insista ft mult dai de dulce sh gata!laughinglaughing

| Alessyaaa a răspuns:

Zii ca nu te lasa mamalaughing)

| VincentVlnt a răspuns:

Incearca sa il refuzi cand te ia in brate sau sa te pupiceasca happy o sa isi dea seama si singur

| kitty_4375 a răspuns:

Ii pui mana pe umar si-i spui cu o voce trista:au fost vremuri grele...
apoi vezi tu cu ce vrei sa continui...big grin

| fripturici a răspuns:

Ii explici de ce vrei sa te desparti de el. Ai pe altul, nu mai vrei relatia asta: motive X, Y, Z. nu stiu, daca e o relatie de lunga durata si el tine la tine poate ca nu e bine sa te desparti pentru ca nu se stie cand mai dai de altul care sa te iubeasca asa de mult.

Sa nu te desparti prin sms, schimbarea statusului pe faisbuci sau mess, te intalnesti frumos cu el si ai o discutie serioasa. A...si nu prin telefon si nu in toiul noptii big grin

Discutia e cea mai buna si cea mai sigura cale.