| Sara2 a întrebat:

De ce toate fetele spun ca prefera dragoste dar de fapt prefera banii? de ce ele spun ca prefera iubirea desi nu e asa? cam 95 la suta prefera banii, oare assa sunt facute femeile sa fie false?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Adevaru e ca toate fetele prefera iubirea sau mai bine zis iubirea cu bani

| Chrisstine a răspuns:

Pai...cand iti ofera banii.si te plimbi cu masina cu el.cum sa nu te bucuri malaughing)?

| bebelotz a răspuns:

Ca asa e facuta lumea dar nu este neeaprat litera de lege sa fie asawinking

| Obbsesive a răspuns:

Nu toate fetele prefera asa! Iar cele care prefera banii, in locul iubirii nu sunt demne de ele! femeia care sta cu un anumit barbat pentru bani, eu o numesc femeie usoara.care isi vinde trupul! Sufletul nu este de vanzare, nici de imprumut.si mai putin de inchiriat.Asta as putea spune eu despre barbati:dc prefera un top model care nu stie sa lege 2 cuvinte, cand poate avea o fata sincera, simpla si cu cei 7 ani de acasa! care poate iubi sincer, care se poate plimba si cu autobuzul, care se poate imbraca cu haine de 2 lei.care sa se bucure atunci cand primeste o floare si nu un inel cu diamant happy. Oare barbati care aprecieaza fata doar pentru ce are in suflet, mai sunt?

| Aniella a răspuns:

Buna blue.nu toate sunt asa.sunt unele fete care iubesc sincer si pentru ele nu conteaza banii, luxul conteaza doar iubirea si fericirea.dar sunt si unele false asa cum zici tu care vor doar bani sa se distreze fara nici un sentiment. oricum nu toate sunt asa.si nu sunt toate fcute sa fie falsewinking

| AllexandreNori a răspuns:

Unele asa is. dupa ce teau lasat fara banii se despart d tine.

| Lola_7430 a răspuns:

Femeile nu sunt false. Cel putin nu toate. Crede-ma pe mine happy E adevarat ca femeile vor si bani ca sa isi cumpere haine, machiaje, podoabe pentru par, pentru ca asa sunt femeile, dar mie mi se pare aiurea cand o femeie e cu un barbat numai pentru bani si nu-l iubeste chiar daca ii plac chestiile enumerate mai sus. Insa nu toate sunt asa. Daca cumva ti s-a intamplat o chestie ca asta imi pare rau si succes pe viitor happy