| KidutzuLuvv a întrebat:

De ce toate persoanele sunt false?straight face oh go on

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate persoanele sunt false, majoritatea sunt false pentru ca considera ca asa vor obtine ceea ce isi doresc de la cineva, fara sa se implice prea mult si sa aiba de suferit.In lumea de azi, toata lumea este pe interes si nu isi arata adevarata fata pentru ca rautatea predomina si nu mai exista sentimente adevarate.

| RyugaHideki a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie unul nu imi prea pasa de ce spun cei din jurul meu din moment ce stiu ca nu o vor spune pe fata. Nu imi pasa daca cei din jurul meu asculta Rock si rar.manele. Iar mie imi suna telefonul si canta Nicolo Paganini[de fapt am si eu un rock la tonul de apel dar ascult si muzica clasica (cacofonie.cred)] Dar da.persoanele sunt false doar fata de cei care stiu ca nu au nicio informatie despre ei si stiu ca pot avea un nou inceput, sa fie asa cum isi doresc ele.

8 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Tu privesti lucrurile gresit. Nimeni nu e fals, dar tu estiincapabila sa citesti personalitatea unei persoane si de aceea iti faci iluzii cu privire la cum ai vrea sa fie, ca prin urmare sa ajungi la concluzia ca este un prefacut sau o prefacuta. Nu mai arata cu degetu, invata sa asculti, fi atenta la tot ce face si nu trage concluzii pripite.

| Annd a răspuns:

Uite că asta e o întrbare la care niciodată nu o sa primești răspunshappy

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Niciodata nu poti cunoaste o persoana, ca sa stii daca e falsa sau nu.

Sper ca te-am ajutat happy

| clauphotograph a răspuns:

Toti oamenii au doua fete una mai buna una mai rea dar altii le folosesc peste tot cand o parte le folosesc doar cu cine merita pe amandoua

| cosmin986522 a răspuns:

Toate persoanele adica te incluzi si pe tine

| AlwaysCoke a răspuns:

Pentru ca doar cei emo sunt tru?

| MihaelaaC a răspuns:

Pentru. ca toate vor sa profite