| VrRos780 a întrebat:

De ce trebuie să aștepți atât de mult și sa irosești atâtea întâlniri cu o fată pentru măcar un sărut?

28 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar prostii care nu ies din casa, viseaza la sarut si li se pare o eternitate asteptarea.

Cei care isi fac curaj sa cucereasca o fata, in viata reala, ajung imediat la sarut, la romanță si dupa cateva saptamani sau luni, chiar si la sex (daca au varsta potrivita, bineinteles).

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Și după imediat la sex, fiindcă fată dacă e atrasa de el nu sta câteva luni aici greșești rau. Nu sunt eu vreun experimentat sa știu dar nu am auzit fată să aștepte câteva luni, poate câteva ore

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Ti-am mai spus sa nu mai comentezi inutil, in situatia in care esti totala fon, si nu ai avut in viata ta nici o intalnire cu nici o fata,.

De asteptat pentru sex poti astepta si ani, daca iubesti fata respectiva, asa cum o fac sute de baieti si barbati, acre vor sa se casatoreasca cu o virgina si sa aiba sex doar in noaptea nuntii.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Vise

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Eu dacă nu face sex la prima intalnire a doua oară nu mai vede intalnire cu mine, punct.
De aia nici n am avut relație, că nu-mi place sa construiesc, sa aștept, mai bine focusez timpul pe altceva.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Pierderea ta!

| Robert2526 a răspuns (pentru VrRos780):

Ma ca sa faci sex de la prima intalnire, trebuie sa te intalnesti cu genul de fete care fac asta, ca nu toate sunt atat de deschise si trebuie sa arati foarte bine si sa ai si contextul favorabil. Asta cu sexul la prima intalnire e ceva greu de obtinut

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Ma gândesc dacă eu n am răbdare să construiesc, de ce o fată ar avea răbdare sa construiască o relație mai multe luni ca să se ajungă la sex

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Și dacă ieși non stop din casa tot la nimic se ajunge. E greu de făcut o relație să fim seriosi

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Pentru cei ca tine, fara rabdarea si fara bun simt, respect si educatie se gasesc pe tate drumurile: PROSTITUATELE, dar si acelea te primesc numai bani, nu pe gratis!

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Este extrem de usor sa-ti faci o relatie cand stii sa vorbesti frumos si sa respecyti o fata/femeie.

Doar prostii si misoginii nu-s capabili sa agate nici o fata, de aceea prefera sa jigneasca toate fetele si femeile, ca sunt ei incapabili.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Cum sa fie ușor cand pentru mine și cred că și pentru alții care suntem băieți cuminți nu avem parte niciodată de o fată. Fiindcă fetelor din ziua de azi le plac băieții rai, duri, agresivi, care sa le bata, sa emane masculinitate ca domne e bărbat.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar o curva va face sex cu tine de prima oara, dar si aceea va vrea sa o platesti!
cat despre o fata serioasa, nu va accepta sex cu tine ...nici macar nu va rezista vreo relatie, fiindca tu esti incapabil sa respecti sau sa vorbesti cu o fata.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Înseamnă că spui ca toate femeile sunt curve

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Asta spui tu, nu eu!

Si daca ai citi mai cu atentie ai vedea ca doar pe care le platesti vor face sex cu tine, restul femeilor NU!

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Și o fată normală dacă o plătesc va face sex cu mine, la asta te referi, fiindcă iarăși își dau arama pe față, majoritatea fetitelor se vând pentru bani

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Niic o fata normala nu va face sex cu tine!

Alea pe care le platesti se numesc curve/prostituate si doar acelea fac sex cu tine.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Și crezi că nu exista și intre fetele normale asemenea fete? Faptul ca nu lucrează pe centură nu spune că nu exista curve și pe strada

| dullcat a răspuns:

Nu exista atractie cu forta.

| VrRos780 explică (pentru dullcat):

Când băiatul e mai frumos decât fata normal ca nu exista atracție, bărbatul trebuie sa fie mai urat decât femeia, nu?

| DeMicUnCălător a răspuns:

Pentru că băieții nu respectă si apreciază nimic din ce n-a fost greu de obținut.

| Robert2526 a răspuns:

Oamenii se saruta de la prima intalnire daca se plac happy

| VrRos780 explică (pentru Robert2526):

Și e greu sa se placa reciproc, e foarte rar

| Turbo223 a răspuns:

Pentru ca nu toate fetele functioneaza cum vrei tu. nu au iesit bine cu tine gata vor sa sara pe tine...

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Corect! Uite ca aici sunt 100% de acord. Chiar asa, pentru ce atata timp pierdut. Daca te-ar lua de sot, atunci ai pentru ce sa astepti si un an!

| VrRos780 explică (pentru Voinescu_Catalin_):

Femeile sunt în general o pierdere de timp. Cică se aranjează pentru ele.

| anonim3248 a răspuns (pentru VrRos780):

Sex în prima zi sau a 2 zi fac femeile cu bărbați pe care nu îi pot avea și au ocazia să fie băgate în seamă de bărbații ăștia.

| BonciuTalent a răspuns:

De prost sincer