| p1t1c1 a întrebat:

De ce trebuie sa folosim prezervativ cand facem sex?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Pentru a nu face copii bineinteles. Senzatia cu prezervativ este una neplacuta, dar necesara. Dupa ce ai capatat experienta si consideri ca esti destul de rezistent, atuncea ai putea sa incerci si fara prezervativ.

| Elena1234456 a răspuns:

Ca sa nu ramana insarcinata sau sa luati BTS.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elena1234456):

Prezervativul nu este un mijloc de protectie impotriva BTS, acestea se iau prin contactul cu zona genitala si cu organele sexuale chiar folosind potectia!

| vladmR a răspuns:

Ca sa nu te trezesti cu vreun copil

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Sa nu mai iasa copiii astia care pun intrebari aiurealaughing

| DaRkMist69 a răspuns:

Tot ce au zis restullaughing

| Tzuna a răspuns:

Ca sa nu iti puta gura

| PrettyOana a răspuns:

Pentru a nu lua boli si pentru a nu a avea o sarcina nedorita.