| Dorina_7721 a întrebat:

De ce un baiat uraste o fata? spune-ti toate cazurile pe care le cunoasteti, va rog!

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

O uraste pentru ca il tine pe uscat adica fara sexlove strucklove strucklove struck

| devilll a răspuns:

Pentru minciuni- cazul meu

| MyFirstLove a răspuns:

O uraste pentru ca o iubeste happy

| alonet a răspuns:

Ca e frustrat si ca e complexat, si ura e cel mai frumos vierme in caracterul uni om... dupa 5 ani de relatie am pastrat legatura si ca idee ea a fost cea care ne-a facut invitatiile la nunta mea (are firma de asa ceva)

| Allecsandra_8013 a răspuns:

Orgoliul a fost la mine `!

| sárgablood a răspuns:

1) L-a inselat. 2) el a placut-o si ea nu. 3) pur si simplu e prost. 4) ea s-a combinat cu cel mai bun prieten al lui.;-? mai vezi ce mai spun si ceilalti happy