| szmotovio a întrebat:

De ce un barbat de 30 ani atunci cand ne intalnim ma sa saluta dar nu se uita in ochii mei? suntem vecini si la un moment dat le-a zis parintilor lui ca ma place.eu am 22 d ani.sa fie timiditate?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Bineinteles draga mea! Daca s-ar uita in ochii tai poate i-ar veni sa rada, sau s-ar rusina si s-ar inrosi sau ai vedea cum ii transpira fata etc.Bafta! :* >big grin

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ai mai adresat intrebarea aceasta, cred ca vrei sa nu-ti mai raspundem deloc. Daca raspunurile nu te-au multumit, eu ma repet daca nu e timid, e tembel!

| Hombre a răspuns:

Pai de ce sa se uite in ochii tai, cand pe el il intereseaza mai mult jucaria dintre picioare.

| Ofiintă a răspuns:

Daca te place atunci este timid intr-adevar. Dar va trece o perioada de timp si va trece peste aceasta etapa si poate se va da la tine pentru el este doar prima etapa

| INeverStopLoving a răspuns:

In general esti timid cu o persoana care-ti place...si plus, sunteti si vecini... abordeaza-l mai direct si nah, sper sa nu se piarda mai tare-n prezenta ta! happy

| VeVeriţaa a răspuns:

Nu ai vreo obsesie legată de el?
http://www.tpu.ro/......-22-d-ani/
ţi-am răspuns şi eu aici şi văd că ai multe întrebări legate de omul ăsta, cred că tu ai ceva cu el, el îşi vede de viaţa lui.

| madieee a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta de 5 oristraight face

| Stelutza_7514 a răspuns:

Parca am mai vazut intrebarea asta de vreo 2-3 orithinking